Popeyes otwiera kolejny lokal. Podczas otwarcia można wygrać roczny voucher

Popeyes otwiera kolejny lokal. Podczas otwarcia można wygrać roczny voucher

Popeyes otwiera kolejny lokal w Polsce. Wywodząca się z Nowego Orleanu sieć serwująca smażone kurczaki zapowiedziała kolejne nagrody, które będą mogli zgarnąć pierwsi klienci. 

Popeyes w Szczecinie - kiedy otwarcie?

Zaledwie kilka dni dzieli nas od spektakularnego otwarcia pierwszej restauracji Popeyes w Szczecinie. Będzie to już trzecia lokalizacja Popeyes w Polsce.

Początkowo amerykańska sieć zadebiutowała we Wrocławiu, gdzie kolejki przed centrum handlowym pojawiły się już na dzień przed oficjalnym otwarciem. Później przyszedł czas na Warszawę i centrum handlowe Złote Tarasy. Teraz Popeyes otwiera nowy lokal w nadmorskim Szczecinie. Wiele wskazuje na to, że sieć ponownie przyciągnie szereg fanów na otwarcie. 

Oficjalne otwarcie Popeyes w Szczecinie odbędzie się już w piątek 28 lipca 2023 roku o godznie 11:00. Lokalizacja nowej restauracji Popeyes to Centrum Handlowo-Rozrywkowe Galaxy przy Al. Wyzwolenia 18.

Vouchery na darmowe jedzenie w Popeyes

Już samo otwarcie obiecuje niezapomniane wrażenia i wyjątkowe atrakcje dla klientów. Olbrzymi sukces poprzednich otwarć to zasługa doskonałego marketingu. Popeyes obiecało wtedy wyjątkowe vouchery dla pierwszych trzech osób, które przyjdą na otwarcie. Mowa o rocznych voucherach na darmową kanapkę Chicken Sandwich. Poza tym sieć zagwarantowała wtedy 100 bezpłatnych kanapek dla pierwszych 100 osób. 

Nie inaczej będzie w Szczecinie. Jak informuje Popeyes, pierwsze trzy osoby, które staną w kolejce przed Galerią Galaxy, otrzymają roczne vouchery na darmową kultową kanapkę Chicken Sandwich. A to oczywiście nie wszystko! Pierwsza setka szczęśliwców, która ustawi się przed samą restauracją, będzie miała okazję skosztować specjalnie przygotowaną kanapkę Chicken Sandwich w dniu otwarcia - wszystko za darmo!

Menu w Popeyes

Wszyscy goście będą mogli wziąć udział w prawdziwym święcie kulinarnym. Menu Popeyes to między innymi wiele dań z kurczaka,  jak Louisiana Wings, Chicken Tenders czy Signature Chicken, a także ikoniczne frytki Cajun i słynne dipy, jak Mardi Gras, NOLA, Bold BBQ czy Bayou Buffalo. Każde danie jest dostępne w wersji pikantnej i łagodnej, więc każdy smakosz znajdzie coś dla siebie.

Kolejną atrakcją, którą Popeyes przygotował na dzień otwarcia będzie muzyczny tramwaj, który zawiezie wszystkich odwiedzających Centrum Galaxy wprost do restauracji Popeyes. 


Foto: mat. prasowe

Reklama