Popeyes idzie jak burza! Sieć otwiera trzeci lokal w stolicy

Popeyes idzie jak burza! Sieć otwiera trzeci lokal w stolicy

Popeyes zapowiada kolejny lokal w stolicy. Ten zostanie otwarty jeszcze w grudniu 2023 roku w Blue City, centrum handlowym zlokalizowanym na Ochocie. Tradycyjnie już Popeyes przygotowało specjalną promocję.

Popeyes w Blue City - kiedy otwarcie?

Zaledwie dwa tygodnie temu pisaliśmy o otwarciu lokalu Popeyes w Galerii Młociny, a już sieć zdradza plany dotyczące trzeciej lokalizacji w stolicy. Trzecia restauracja Popeyes w Warszawie będzie zlokalizowana w centrum handlowym Blue City. Oficjalne otwarcie Popeyes Blue City odbędzie się w czwartek 14 grudnia 2023.

Sieć chce w ten sposób wstrzelić się w przedświąteczną atmosferę zakupów. Popeyes w Blue City będzie czekało na głodnych klientów od godziny 10:00. Podobnie jak w przypadku poprzednich otwarć, Popeyes także w Blue City szykuje specjalną promocję. 

Sieć rozda vouchery pozwalające bezpłatnie delektować się niepowtarzalnym smakiem kultowej kanapki Chicken Sandwich przez cały kolejny rok. Prezent otrzymają trzy pierwsze osoby, które w dniu otwarcia, jako pierwsze staną w kolejce przed restauracją Popeyes wewnątrz Blue City.

Gdzie jest Popeyes w Blue City?

Popeyes w Blue City jest trzecią restauracją sieci w Warszawie oraz piątym lokalem w Polsce. Przy okazji otwarcia tej lokalizacji sieć przygotowała coś specjalnego. Jak informuje sieć, tuż przed godziną dziesiątą w Blue City rozlegną się pierwsze dźwięki bass brandu, Popeyes przygotowało bowiem koncert na żywo

Lokal Popeyes w Blue City jest zlokalizowany na drugim piętrze centrum handlowego w strefie Food City. Blue City otwiera się o godzinie 6.00 i od tego momentu wielbiciele Popeyes mogą czekać pod restauracją w miejscu oznaczonym pomarańczowym dywanem i borderami. Kolejne pięćdziesiąt osób stojących przed restauracją zje Chicken Sandwich za darmo.


foto: mat. prasowe

Reklama