Koral we współpracy z Mattel. Debiutują lody Koral BARBIE™ i HOT WHEELS™

Koral we współpracy z Mattel. Debiutują lody Koral BARBIE™ i HOT WHEELS™

Przy okazji 45-lecia działalności, firma Koral przygotowała sporo niespodzianek na sezon 2024. Jedną z nich jest współpraca z najpopularniejszym producentem zabawek, firmą Mattel. W jej efekcie na rynku pojawiły się pierwsze takie lody w Polsce.

Już teraz w sklepowych lodówkach szukać możemy nowości od marki Koral, które powstały w kolaboracji z firmą Mattel. Mowa o pierwszych na rynku lodach Koral BARBIE™ oraz "przeboju na kółkach" – czyli lodach Koral HOT WHEELS™. 

Lody Koral BARBIE™ i Koral HOT WHEELS™

Producent zadbał o to, aby wśród nowości każdy znalazł coś dla siebie. W związku z tym lody Koral BARBIE™ oraz Koral HOT WHEELS™ zadebiutowały w kilku odsłonach. Sprawdzą się zarówno dla dzieci, jak i młodzieży oraz ich rodziców.

Koral BARBIE™ dostępne będą w trzech odsłonach: impulsowych Koral BARBIE™ Cookie o smaku mleczno-truskawkowym w różowym ciastku i Grand BARBIE™ truskawkowe w polewie jogurtowej, a także w wersji familijnej Koral BARBIE™ Vibes o smaku mascarpone z sorbetem malinowym.

Lody Koral HOT WHEELS™ natomiast w wersji Koral HOT WHEELS™ Cookie o smaku mlecznym w ciemnym ciastku i Grand HOT WHEELS™ – nugatowe w polewie o smaku toffi.

Sezon pełen nowości

Sezon 2024 upływa dla marki Koral pod znakiem wielu nowości. Poza zaskakującymi lodami, które powstały we współpracy z firmą Mattel, producent zafundował młodszym konsumentom sporo nowości tworzonych w kolaboracji z polskimi influencerami. To lody w polewach z cukrem strzelającym: Szerbet arbuzowo-limonkowy GENZIE, lody Ekipa mango, lody Cloudy, Stormy i Gengarek

Nie zabrakło także nowych doznań smakowych dla starszych konsumentów. Nagrodzony "Złotą Innowacją 2023" Grand Cone z płynnym sosem w środku wzbogacił się o 2 nowe smaki. Ice Coffee zadebiutowało w wersji na patyku, a Sooo Milker pojawił się w wersji 50% less sugar oraz w nowym smaku – Strawberry.

Nowości od marki Bracia Koral na 2024 to natomiast: Tarta cytrynowa w wersji 900ml oraz w rożku 180ml, a także Beza & malina, Brownie & karmel, Jogurt & truskawka w eko opakowaniach 450ml.


foto: mat. partnera

Reklama