Koral kontynuuje współpracę z Ekipą. Na rynku debiutuje sporo nowości

Koral kontynuuje współpracę z Ekipą. Na rynku debiutuje sporo nowości

Lody GENZIE właśnie trafiły do sklepów. To pierwszy produkt sygnowany przez młodą grupę influencerów wprowadzony do sprzedaży przez znanego z głośnych współprac producenta, polską, rodzinną firmę Koral, która świętuje w tym roku 45-lecie istnienia. W sezonie letnim 2024 nie zabraknie także lodowych nowości tworzonych we współpracy z Ekipą Friza. 

Lody GENZIE już w sprzedaży!

Genzie to nowy projekt influencerski organizowany w ramach Ekipy. Materiały publikowane przez członków grupy cieszą się dużą popularnością, a główny kanał Genzie na platformie YouTube obserwuje już ponad 2 mln użytkowników. Nic więc dziwnego, że hitem sezonu 2024 mają być właśnie lody GENZIE od firmy Koral

Lody GENZIE to już kolejny produkt marki Koral współtworzony z youtuber'ami. Przypomnijmy, że pierwszym produktem stworzonym w ramach takiej kolaboracji były lody Koral EKIPA, które okazały się być najlepiej sprzedającą się nowością w 40-letniej historii firmy. 

Lody GENZIE to szerbet w polewie z cukrem strzelającym (mat. partnera)

Lody GENZIE trafiły już do sprzedaży. Można je kupić na terenie całego kraju, w każdym punkcie sprzedaży, który wyraził chęć ich zakupu! Lody GENZIE to arbuzowo-limonkowy szerbet, czyli lody wykonane na bazie owoców i mleka, w polewie z cukrem strzelającym. Nie jest to jednak jedyna nowość w ofercie marki Koral.

Nowy smak lodów EKIPA

W sezonie 2024 konsumenci zyskają również możliwość spróbowania nowego smaku lodów EKIPA, których sprzedaż – jak informuje Koral – nawet po trzech latach od premiery utrzymuje się na "świetnym poziomie".

W ramach kontynuacji współpracy, powstały lody sorbetowe Koral Ekipa o smaku mango w polewie o smaku cytrynowym z cukrem strzelającym.

Nowe lody EKIPA o smaku mango (mat. partnera)

Lody Gengarek, Cloudy i Stormy

Po ubiegłorocznym sukcesie sprzedażowym lodów Burza i Chmurka, Koral przygotował kolejną propozycję dla najmłodszych konsumentów – lody Cloudy & Stormy inspirowane najnowszym, youtubowym serialem influencerów, Friza i Wersow z Ekipy. Animacja opowiada o ich ukochanych pieskach, Burzy i Chmurce, które w serialu noszą imiona Cloudy & Stormy.

Lody Cloudy to lody o smaku cytrynowym w białej czekoladzie z cukrem strzelającym, natomiast lody Stormy to lody truskawkowe w polewie z cukrem strzelającym.

W sezonie 2024 spróbujemy także truskawkowych lodów Stormy (mat. partnera)

Do paczki Cloudy & Stormy dołączył także Gengarek o smaku toffi w polewie o smaku toffi z cukrem strzelającym. To nowe lody inspirowane kolejnym pieskiem-celebrytą. Gengarek, znany z Internetu, należy do uwielbianej przez młodzież Wiktorii z Genzie.

Lody Gengarek nawiązują do psa Wiktorii z grupy Genzie (mat. partnera)

Limitowany czarny lód Stormy od Koral

Sporo nowości współtworzonych ze znanymi influencerami to jednak nie wszystko, czym zaskakuje konsumentów w tym sezonie Koral. Producent przygotował także niespodziankę w postaci limitowanej serii lodów Stormy. Do puli lodów trafiły bowiem czarne lody Stormy, na które będzie można natrafić przy odrobinie szczęścia.

O tym, czy udało się kupić czarnego loda Stormy, konsumenci dowiedzą się jednak dopiero po rozpakowaniu i spróbowaniu. Kolor kryje się bowiem pod polewą z cukrem strzelającym. Ich liczba jest ściśle limitowana.


foto: mat. partnera

Reklama