Beata Podstawny, TiM: Musimy być przygotowani na nieprzewidywalność

Beata Podstawny, TiM: Musimy być przygotowani na nieprzewidywalność

Świat, w którym żyjemy jest coraz bardziej nieprzewidywalny. W takim otoczeniu firmy muszą reagować szybko, być elastyczne, ale także świadome tego, że nie wszystko da się przewidzieć – zaznacza Beata Podstawny, dyrektor sprzedaży w firmie TiM S.A. w rozmowie z portalem wiadomoscispozywcze.pl. 

Pewne są tylko zmiany

Żyjemy w świecie pełnym zawirowań, gdzie nieprzewidywalność staje się nową normą. Pandemia, konflikt na Ukrainie i rosnąca inflacja rzucają wyzwanie naszej codzienności zmieniając nie tylko rynek, ale także całe jego otoczenie. Jak zaznacza Beata Podstawny, krucha równowaga dzisiejszych czasów wymaga od nas nieustannej czujności.

Świat, w którym żyjemy jest coraz bardziej nieprzewidywalny. Przebywając w takim otoczeniu musimy być czujni, elastyczni i uważni na to, co się dzieje. Musimy adekwatnie reagować na zmiany, szybko dostosowywać się i być przygotowani na nieprzewidywalność. To stanowi wyzwanie dla firm na polskim rynku.

Beata Podstawny, dyrektor sprzedaży w firmie TiM S.A.

Podążając za tymi zmianami, firma TiM S.A. bezustannie spogląda w kierunku swoich klientów i dostosowuje swoje portfolio do ich oczekiwań.

Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów – zarówno hurtowych, jak i detalicznych – oraz kierujemy uwagę na oczekiwania konsumentów. Chcemy, aby nasze portfolio podążało za obecnymi trendami, ale także dokładnie odpowiadało gustom Polaków, jeśli chodzi o wytrawność win.

Beata Podstawny, dyrektor sprzedaży w firmie TiM S.A.

TiM S.A. podąża za smakiem Polaków, który – jak zaznacza Beata Podstawny – również ewoluuje i zmienia się.

Obecnie na polskim rynku dominują wina półsłodkie i półwytrawne. Doświadczenie pokazuje nam jednak, że w miarę degustowania wina, zmienia się gust, jeżeli chodzi o wytrawność. Przesuwa się on od win słodkich do win półwytrawnych, a następnie w kierunku win wytrawnych. Po prostu zmienia się świadomość konsumentów.

Beata Podstawny, dyrektor sprzedaży w firmie TiM S.A.

Platforma zakupów online e-TiM świętuje rocznicę

Firma TiM S.A., jako dystrybutor win, jest obecna w wielu kanałach sprzedaży. Odpowiadając na współczesne oczekiwania szybkiego i łatwego dostępu do informacji, które zapewnia Internet, spółka rozwija się także w przestrzeni online

Zdecydowaliśmy się na stworzenie platformy online dedykowanej dla naszych klientów koncesjonowanych. Platforma ta umożliwia składanie zamówień 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, oferując dostęp do pełnego asortymentu, promocji oraz ciekawostek ze świata wina.

Beata Podstawny, dyrektor sprzedaży w firmie TiM S.A.

Platforma sprzedaży online e-TiM zadebiutowała na polskim rynku rok temu i właśnie świętuje pierwszą rocznicę powstania.

Chciałabym bardzo serdecznie zaprosić wszystkich klientów posiadających koncesję do wypróbowania naszej platformy, nad którą nieustannie pracujemy, aby jeszcze lepiej spełniała wymagania klientów.

Beata Podstawny, dyrektor sprzedaży w firmie TiM S.A.

foto: Beata Podstawny, dyrektor sprzedaży w firmie TiM S.A. (mat. redakcji)

Reklama