W Biedronce 12 pączków gratis. Trzeba jednak spełnić jeden warunek

W Biedronce 12 pączków gratis. Trzeba jednak spełnić jeden warunek

Sprzedaż pączków w Tłusty Czwartek osiąga rekordowe wyniki. Sieci, zwłaszcza te dyskontowe, oferują niebywałe promocje i gratisy. Biedronka umożliwia klientom odebranie 12 pączków gratis przy zakupach.

Promocja obowiązuje tylko 8 lutego. Na czy polega?

12 pączków gratis w Biedronce

Sieć ogłosiła promocję, tylko 8 lutego, przy zakupach za min. 149 zł. z kartą lub aplikacją Moja Biedronka można odebrać 12 pączków gratis.

Smaki pączków można mieszać.

Dodatkowo w Tłusty Czwartek we wszystkich sklepach sieci będzie obowiązywać specjalna promocja 5+2 gratis na pączki oraz 4+2 na donuty!  

Ranking pączków w Biedronce

W ubiegłym roku podczas świętowania Tłustego Czwartku klienci Biedronki ogłosili królem wszystkich tłustoczwartkowych słodkości – tradycyjny pączek „Słodka Kraina” z nadzieniem o smaku wieloowocowym. 

Na podium faworytów znalazły się również pączki wypełnione nadzieniem wiśniowym obsypany płatkami migdałowymi, a także różanym

Zaraz za podium, ale nadal w czołówce znalazł się pączek z powidłem śliwkowym udekorowany aromatyczną posypką ze skórki pomarańczowej, jak również z adwokatem. 

W 2023 roku klienci korzystający z Karty Moja Biedronka kupili w tym dniu ponad 13 500 000 pączków!

Pączki dostępne w Biedronce

W tym roku klienci Biedronki mogą wybierać spośród 17 rodzajów tłustoczwartkowych słodkości: zaczynając od klasycznych pączków z nadzieniem o smaku róży, wiśni, powideł śliwkowych, waniliowym czy kakaowym, aż po amerykańskie donuty m.in. z polewą kakaową, nadzieniem porzeczkowo – malinowym lub mango. 

Słodkości tłustoczwartkowe można zakupić pojedynczo, ale również w zestawie 12 sztuk, jak np. pączek z marmoladą owocową w cenie 0,29 zł za sztukę, a już przy zakupie 24 sztuk w cenie jednostkowej 0,18 zł

Dla osób poszukujących innych wrażeń smakowych Biedronka przygotowała ofertę donutów, czyli amerykańskiej odmiany rodzimych pączków.

Amerykańskie donuty dostępne są w promocji 4+2 gratis, gdzie rabat wynosi wartość 2 najtańszych produktów. 


Fot.: gazetka Biedronki od 8.02
 

Reklama