Pączki w ALDI. Tłusty Czwartek zapowiada się w tych sklepach obiecująco

Pączki w ALDI. Tłusty Czwartek zapowiada się w tych sklepach obiecująco

Pączki w ALDI są już dostępne w sklepach sieci w ramach oferty na Tłusty Czwartek. Podobnie jak w latach ubiegłych, także w 2024 roku wybór jest spory. Jakie pączki ALDI przygotowało tym razem? Sprawdzamy ofertę i ceny na Tłusty Czwartek.

Pączki w ALDI 2024

Oferta na Tłusty Czwartek 2024 w ALDI obowiązuje już od poniedziałku 5 lutego. Pączki w ALDI będzie można natomiast kupić w specjalnych cenach aż do soboty 10 lutego. Cena jednego wypieku może budzić zaskoczenie!

Mowa o klasycznym pączku z marmolacją, którego cena w ALDI na Tłusty Czwartek będzie niższa o 20%. Od środy 7 lutego do soboty 10 lutego pączka z marmoladą w ALDI kupimy za 99 groszy. Będzie to zatem najtańszy pączek w ALDI w tym sezonie! Jego najniższa cena sprzed pierwszej obniżki to 1,25 zł. Cena pączków w ALDI w minionym roku była taka sama w przypadku klasycznego pączka z marmoladą. Na tym jednak nie kończy się wybór na Tłusty Czwartek w ALDI.

W sklepach ALDI możemy już także kupić takie pączki jak:

  • pączek E.Wedel – 2,99 zł
  • pączek z nadzieniem mlecznym – 2,49 zł
  • pączek long z nadzieniem orzechowym – 2,29 zł
  • pączek z nadzieniem różanym – 2,49 zł
  • pączek z powidłami śliwkowymi – 2,49 zł.

Pączki to obowiązkowy element oferty wielu sklepów na Tłusty Czwartek. W tym roku ALDI przygotowało jednak nieco więcej. 

Tłusty Czwartek w ALDI 2024

Poza pączkami, w ALDI na Tłusty Czwartek kupimy także sporo innych słodkości. Typowym już wyborem na lutowe święto są faworki. Ich cena w ALDI wynosi obecnie 8,99 zł za opakowanie 200-gramowe. W porównaniu do 2023 roku, cena faworków na Tłusty Czwartek w ALDI wzrosła o 2 zł.

W ALDI na Tłusty Czwartek kupimy też minipączki o smaku serowym. Wypiek ten pochodzi z cukierni Chojecki. Za 200-gramowe opakowanie minipączków w ALDI zapłacimy 7,99 zł.

W ofercie poza pączkami ALDI proponuje także donuty. W tym przypadku możemy wybierać z aż czterech rodzajów. Na Tłusty Czwartek w sklepach ALDI dostępne będą donuty z nadzieniem malinowym (w cenie 2,69 zł), donuty z nadzieniem nugatowym (w cenie 2,49 zł), donuty z nadzieniem karmelowym (w cenie 2,49 zł) oraz donut marshmallow (w cenie 2,49 zł). 


foto: gazetka promocyjna ALDI (aldi.pl)

Reklama