Żabka stawia na centra handlowe. W niecały rok podwoiła liczbę lokalizacji

Żabka stawia na centra handlowe. W niecały rok podwoiła liczbę lokalizacji

Żabka rozwija sieć sklepów w centrach handlowych. Detalista, który znany jest z nowatorskich i zaskakujących formatów sklepów, właśnie poinformował o kolejnym otwarciu. Kolejny punkt w formie wyspy Żabka pojawił się w centrum handlowym Manufaktura w Łodzi. Na tym jednak nie koniec.

Kolejna wyspa Żabki na mapie Polski

Wyspy Żabka to format, który sieć zainicjowała w marcu 2023 roku. Pierwsza wyspa Żabki pojawiła się w Poznaniu. Sieć zapowiadała jednak wtedy, że jest to dopiero początek. Obecnie w Polsce funkcjonuje już sześć takich punktów. Poza Poznaniem, są one dostępne także w Opolu i Warszawie, a od teraz – również w Łodzi.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI Z RYNKU:

Obserwuj nas w Google News

Żabka w formacie wyspy nie jest jedynym konceptem obecnym w galeriach handlowych. Na długo przed jej debiutem, detalista zbudował swoją obecność w tym formacie otwierając licznie standardowe placówki convenience i w dalszym ciągu zwiększa ich liczbę. 

Żabka obecna w niemal 300 centrach handlowych

W marcu 2023 roku sklepy Żabka można było spotkać w niemal 130 centrach handlowych. Obecnie, w styczniu 2024 roku, liczba lokalizacji zwiększyła się do niemal 300. Wśród nich znajduje się 6 punktów w formacie wysp.


foto: mat. redakcji wiadomoscispozywcze.pl

Reklama