Wielkie zmiany we Frisco. Wiemy, kto zastąpi Jacka Palca

Wielkie zmiany we Frisco. Wiemy, kto zastąpi Jacka Palca

Internetowy supermarket Frisco właśnie zyskał nowe kierownictwo. Spółką zarządzać będzie od teraz Paweł Szerling. Zastąpi tym samym na czele Frisco.pl Jacka Palca, który kierował spółką przez ostatnie 4 lata.

Paweł Szerling przed dołączeniem do Grupy Eurocash przez niemal trzy lata pracował w Shopee, gdzie zajmował się m.in. projektowaniem i optymalizacją procesów i rozwijaniem produktów, ale także negocjował warunki z dostawcami i czuwał nad Customer Experience. Sektorem e-commerce zajmował się również jako senior Consultant w McKinsey & Company, gdzie pracował do 2021 roku.

Paweł Szerling zastąpi Jacka Palca na czele Frisco

Przez ostatnie 3 miesiące Paweł Szerling pełnił rolę członka zarządu spółki Frisco, odpowiadając za jej wzrost. Teraz przejmuje on stery od Jacka Palca, który ustąpił ze stanowiska prezesa Frisco w dniu 20 listopada br.

Dziękuję Jackowi Palcowi, który przez wiele lat stał na czele Frisco, za jego wkład w rozwój i ekspansję tej spółki. Jednocześnie życzę Pawłowi Szerlingowi, Tomaszowi Kubiakowi i Grzegorzowi Bieleckiemu, jak największych sukcesów w realizacji ambitnego planu wzrostu spółki, który postawili sobie jako jej Zarząd.

Paweł Surówka, prezes zarządu Grupy Eurocash

Przejęcie zarządzania biznesem Frisco jest jedną z wielu zmian, które ogłosiła właśnie Grupa Eurocash. W ramach realizacji strategii Eurocash na lata 2022-2025 firma ogłosiła właśnie centralizację kierownictwa nad cyfrowymi biznesami Eurocash.

Nad realizacją zakładanych celów w kontekście Innowacyjnej Platformy Zakupowej, sklepu online eurocash.pl, a także Frisco, czuwać ma od teraz Szymon Mitoraj, który dołączył do firmy w październiku tego roku.


foto: linkedin.com

Reklama