„Herbapol-Lublin” S.A. stawia na naturalność

Monika Pełka, Kierownik Produkcji w „Herbapol-Lublin” S.A. podkreśla, że firma oddana jest wartościom natury i równocześnie dba o ciągły rozwój i innowacje w procesie produkcyjnym.

Podążanie ścieżką naturalności to dla "Herbapol-Lublin" S.A. proces wymagający znacznego zaangażowania, lecz jednocześnie niosący ze sobą ogromną satysfakcję. "Produkujemy naturalne produkty, co stanowi dla nas i naszych pracowników powód do dumy. Wszyscy z zaangażowaniem podchodzimy do swoich obowiązków, nawet jeśli wymaga to od nas większego wysiłku" - mówi Pełka.

Przykładem oddania firmy wartościom natury jest proces produkcji maliny z lipą.

Nie odbiegamy od natury, mimo że technologia stale się rozwija. W procesie tym lipę zalewamy wodą, tworząc wyciąg wodny, który następnie łączymy z maliną. To tylko jeden z wielu przykładów, jak łączymy tradycję z nowoczesnością, pozostając wiernymi naturze.

Monika Pełka, Kierownik Produkcji w „Herbapol-Lublin” S.A.

Naturalny wizeunek firmy

W oczach pracowników, takie podejście do produkcji stanowi silny element budujący wizerunek firmy. "Pracownicy widzą, jak firma jest postrzegana z zewnątrz i są dumni, że mogą być jej częścią. Nasze zaangażowanie w produkcję naturalnych produktów przekłada się na pozytywny odbiór marki na rynku" - konkluduje Kierownik Produkcji.


foto: mat. redakcji

Reklama