Jak wprowadzać innowacje? Kluczowe znaczenie laboratoriów

Jak wprowadzać innowacje? Kluczowe znaczenie laboratoriów

Małgorzata Bochenko, dyrektor kontroli i rozwoju w "Herbapol-Lublin" S.A., w rozmowie z wiadomoscispozywcze.pl podkreśliła znaczenie laboratoriów w strukturze firmy i ich kluczową rolę w gwarantowaniu jakości produktów oraz innowacji.

W "Herbapol-Lublin" działają dwa laboratoria. Pierwsze, laboratorium rozwoju jakości, skupia się na badaniu nowych metod, innowacyjnych rozwiązań oraz doskonaleniu procesów. Drugie, laboratorium kontrolne, sprawdza produkty i surowce na każdym etapie ich produkcji.

To tu zatrudniamy specjalistów: chemików, biochemików i biotechnologów, którzy stanowią fundament funkcjonowania naszych laboratoriów.

Małgorzata Bochenko, dyrektor kontroli i rozwoju w "Herbapol-Lublin" S.A.

Herbapol-Lublin wyposaża swoje laboratoria w zaawansowany sprzęt, umożliwiający przeprowadzanie precyzyjnych analiz. Dzięki temu specjaliści firmy są w stanie oznaczyć nawet minimalne zawartości różnych substancji, zarówno tych wspomagających funkcje produktów, jak i potencjalnych zanieczyszczeń.

Dzięki temu, że bazujemy na tak zaawansowanym sprzęcie i wiedzy naszych specjalistów, możemy stale podnosić jakość naszych produktów oraz wprowadzać innowacje na rynek.

Małgorzata Bochenko

foto: mat. redakcji