Pączki w Biedronce, Lidlu, ALDI, Carrefour. Co przygotowały sieci na Tłusty Czwartek 2023?

Pączki w Biedronce, Lidlu, ALDI, Carrefour. Co przygotowały sieci na Tłusty Czwartek 2023?

Tłusty Czwartek to święto pączków, ale także faworków, ciast i innych słodkości. Co przygotowały na Tłusty Czwartek takie sieci handlowe jak Biedronka, Lidl, ALDI, Żabka czy Carrefour? Sprawdzamy gazetki promocyjne największych sieci i ceny pączków na Tłusty Czwartek 2023.

Spis treści:

 1. Tłusty Czwartek 2023 w Biedronce
 2. Pączki w Lidlu na Tłusty Czwartek
 3. Tłusty Czwartek 2023 w ALDI
 4. Pączki w Carrefourze na Tłusty Czwartek
 5. Tłusty Czwartek w Żabce
 6. Ceny pączków w Netto

Pączki w Biedronce na Tłusty Czwartek 2023

Tłusty Czwartek 2023 w Biedronce to przede wszystkim ogromna liczba słodkich propozycji. Jaka jest cena pączków w Biedronka w Tłusty Czwartek 2023? 

Biedronka ponownie powraca z rekordowo niskimi cenami pączków. Jeszcze na dzień przed Tłustym Czwartkiem, czyli 15 lutego 2023, cena pączka w Biedronce wynosiła zaledwie  42 grosze. Mowa o pączkach z marmoladą, które znajdziemy w Biedronce w opakowaniach liczących 12 sztuk. Z kolei tego dnia cena pączka Słodka Kraina w Biedronce wynosiła 0,85 zł przy zakupie 6 sztuk. Ile kosztują pączki w Biedronce w Tłusty Czwartek 2023, czyli 16 lutego?

Foto: facebook.com

Biedronka pączki 12 sztuk

W tegorocznej ofercie Biedronki znajduje się aż 16 rodzajów tłustoczwartkowych produktów: od klasycznych pączków z marmoladą, nadzieniem waniliowym i orzechowym, aż  po ciekawe donuty typu amerykańskiego z posypką lub polewą.

W dniu Tłustego Czwartku 2023 pączkami z Biedronki można cieszyć się już od 37 groszy za sztukę w opakowaniu 12 pączków, kosztującym tylko 4,49 zł. Te pączki smażone są tradycyjną metodą, nie posiadają konserwantów, sztucznych aromatów czy tłuszczów utwardzonych, a ich zawartość nadzienia to aż 25%.

Pączki w Biedronce

W Tłusty Czwartek w sklepach Biedronka znajdziemy zarówno klasyczne warianty, jak pączek z nadzieniem o smaku różanym czy pączek z powidłami śliwkowymi w cenie 2,39 zł za sztukę, jak również bardziej wymyślne smaki.

Słodki Tłusty Czwartek w Biedronce (foto: gazetka promocyjna Biedronki)

Wśród bardziej oryginalnych pączków Biedronka na Tłusty Czwartek przygotowała m.in. pączka z nadzieniem karpatkowym w cenie 2,99 zł za sztukę, pączki w kształcie serca za 2,49 zł za sztukę, a także pączki z nadzieniem kakaowym (2,18 zł), pączki E.Wedel (2,85 zł) czy też 90-gramowe smażone tradycyjną metodą pączki z nadzieniem.

Słodki Tłusty Czwartek w Biedronce (foto: gazetka promocyjna Biedronki)

Dodatkowo dyskonter wprowadza specjalną ofertę na donuty. Przy zakupie 12 sztuk, zapłacimy jedynie za 8 z nich. Oferta dotyczy wszystkich dostępnych w sklepach Biedronka w Tłusty Czwartek donutów. Znajdziemy wśród nich:

 • Donut z mleczną czekoladą E.Wedel
 • Donut cookies
 • Donut z polewą kakaową
 • Donut nadziewany
 • Donut o smaku mango

Lidl pączki na Tłusty Czwartek 2023

Tłusty Czwartek 2023 w Lidlu będzie wyjątkowym dniem. Dyskonter przygotował wiele słodkich propozycji. Wśród nich znajdziemy m.in. tradycyjne pączki z wieloowocowym nadzieniem z cukrem pudrem

Tylko w czwartek 16 lutego, czyli Tłusty Czwartek 2023, Lidl wprowadza specjalną cenę na pączki. Podczas tego dnia przy zakupie 24 pączków w Lidlu za jedną sztukę zapłacimy 29 groszy! Cena pączków zwiększa wraz z malejącą liczbą pączków, które kupujemy. Przy zakupie 12 pączków, cena jednego pączka w Lidlu wyniesie 0,39 zł. Natomiast przy zakupie 6 pączków, ich cena to 0,79 zł.

Tłusty Czwartek w Lidlu (foto: gazetka promocyjna Lidla)

Poza tradycyjną opcją, na Tłusty Czwartek 2023 w Lidlu znajdziemy również pączki z nadzieniem różanym i skórką pomarańczy w cenie 2,29 zł za sztukę, a także pączki deli mascarpone z polewą w kolorze różowym czy pączki american cheesecake za 2,79 zł. 

Lidl na Tłusty Czwartek w tym roku oferuje również pączki premium z nadzieniem wiśniowym i liofilizowanymi wiśniami. Jego cena to 3,99 zł za sztukę. 

Tłusty Czwartek w Lidlu (foto: gazetka promocyjna Lidla)

Pączki wegańskie w Lidlu

Wśród mniej oczywistych opcji na Tłusty Czwartek, Lidl proponuje także pączki wegańskie w cenie 2,39 zł za sztukę. Poza tym w ofercie dyskontera znajdziemy również gniazdko z lukrem za 1,99 zł za sztukę czy też popularne w Tłusty Czwartek faworki w cenie 7,49 zł za 200 g opakowanie.

W ofercie Lidla na Tłusty Czwartek znajdziemy także propozycje odpowiednią dla wegan (foto: gazetka promocyjna Lidla)

Donuty Ekipy w Lidlu na Tłusty Czwartek

Lidl przygotował także specjalną promocję na Tłusty Czwartek 2023. Ta dotyczy donutów. W Tłusty Czwartek w Lidlu przy zakupie 6 donutów zapłacimy tylko za 4 najtańsze. W ofercie znajdziemy m.in.

 • donut bubble gum,
 • donut z nadzieniem mango,
 • donut pinky,
 • donut EKIPA,
 • donut marshmallow,
 • donut Milka,
 • donut KitKat. 

Pączki w ALDI na Tłusty Czwartek 2023

Najtańszym pączkiem w tym roku w ALDI będzie tradycyjny pączek z marmoladą za 0,99 zł – dyskonter od 15.02 do 18.02 organizuje specjalną promocję na ten wyrób, dzięki czemu klienci będą mogli zaoszczędzić 23%. Popularne faworki z cukrem pudrem klienci ALDI kupią już za 6,99 zł za 200g., mini pączki o smaku serowym z Cukierni Chojecki za 7,99 zł za 200 g.

Klasyczny pączek z powidłami śliwkowymi będzie kosztować 2,29 zł. W ofercie dyskontera pojawią się także słodkie donuty z podwójnym nadzieniem malinowym i cytrynowym w cenie 2,49 zł za sztukę oraz te klasyczne z nadzieniem truskawkowym i posypką za 2,59 zł za sztukę. Natomiast dla fanów nadzienia czekoladowego czekać będzie pączek E.Wedel za 2,99 zł za sztukę.

Pączki w ALDI w 2023 roku (foto: gazetka promocyjna ALDI)

Tłusty Czwartek w Carrefour 2023

W sklepach Carrefour znajdziemy spory wybór pączków na Tłusty Czwartek 2023. Klasyczne pączki z nadzieniem i lukrem lub pudrem będzie można kupić w Carreforze w specjalnej cenie. W ramach "megapaki" za 7,49 zł kupimy w Carreforze 12 sztuk pączków. Oznacza to, że za jednego pączka w zestawie w Carrefour na Tłusty Czwartek w 2023 roku zapłacimy około 62 groszy.

Poza pączkami z marmoladą, w sklepach Carrefoue znajdziemy też inne propozycje na Tłusty Czwartek. Wśród nich znajdziemy m.in. minipączki serowe w cenie 3,79 zł za 100 g, a także różne rodzaje donutów. Podczas Tłustego Czwartku 2023 w Carrefourze znajdziemy też pączki pieczone premium. Ich cena to 24,99 zł za czteropak.

Oferta Carrefoue na Tłusty Czwartek (foto: gazetka promocyjna Carrefour)

Pączki wegańskie w Carrefour

W Polsce wiele osób decyduje się również na dietę wegańską. Dotychczas poszukiwanie specjalnych wegańskich produktów, takich jak pączki, wymagało wizyt w pojedynczych, luksusowych cukierniach.

Jednak teraz pączki wegańskie można znaleźć w ofercie Carrefour już za 3,89 złotych za sztukę. Są one kierowane zarówno do osób całkowicie rezygnujących ze spożywania produktów zwierzęcych, jak i do tych, którzy po prostu chcą spróbować czegoś nowego.

Pączki w Żabce na Tłusty Czwartek 2023

Pączki na Tłusty Czwartek 2023 przygotowała także Żabka. W sklepach sieci znajdziemy mniejszy niż w przypadku dyskontów lub hipermarketów wybór. Nie powinno to jednak dziwić, powierzchnia sklepów Żabka jest mniejsza niż innych formatów. Jakie pączki znajdziemy w Żabce na Tłusty Czwartek 2023? Ile kosztują pączki w 2023 roku?

Żabka zdecydowała się na połączenia walentynek z Tłustym Czwartkiem. W sklepach sieci znajdziemy zatem pączek w kształcie serca. Jego cena to 2,50 zł za sztukę. 

W Żabce w Tłusty Czwartek znajdziemy także donut E.Wedel w cenie 2,70 zł. Wśród słodkości możemy też wybierać spośród ciastek - jagodowego oraz truskawkowego Duest w promocyjnej cenie przy zakupie 2 sztuk.

Żabka także zadbała o fanów słodkich smaków. Podczas Tłustego Czwartku będzie można kupić donuta lub pączka w kształcie serca (foto: gazetka promocyjna Żabki)

Ceny pączków w Netto Tłusty Czwartek 2023

Z okazji Tłustego Czwartku na pączki zaprasza także sieć sklepów Netto. Tylko 16 lutego, czyli w Tłusty Czwartek 2023, cena pączków z pudrem wyniesie 0,37 zł za sztukę przy zakupie 12 pączków. Oznacza to, że za całą paczkę pączków w Netto zapłacimy mniej niż 4,5 zł. W ofercie sieci znajdą się także pączki z lokalnych cukierni w cenie 1,79 zł za sztukę.

W ofercie Netto obowiązującej od 13 do 18 lutego amatorzy słodkich wypieków znajdą również: 

 • donut z cukrem - 1,25 zł. za 1 szt.,
 • donut z czerwoną polewą – 1,95 zł za 1 szt.,
 • donut z nadzieniem karmelowym – 2,19 zł za 1 szt.,
 • muffin E. Wedel – 3,19 zł za 1 szt.,
 • croissant z czekoladą – 2,69 zł za 1 szt.,
 • rożek z jabłkiem – 2,39 zł za 1 szt.,
 • fantazja truskawkowa – 1,79 zł za 1 szt.

Foto: StockAdobe(Olesya)

Reklama