Pizza Hut rozdaje 100 pizz za darmo z okazji otwarcia nowego lokalu. Będą kolejki?

Pizza Hut rozdaje 100 pizz za darmo z okazji otwarcia nowego lokalu. Będą kolejki?

Pizza Hut w Jaworznie to najnowszy lokal popularnej sieci w Polsce. Oficjalne otwarcie zostało zaplanowane na końcówkę roku, czyli 29 grudnia 2022. Z tej okazji sieć przygotowała specjalną promocję.

Nie obniżka ceny, ale zupełne jej wyzerowanie. W ten sposób Pizza Hut chce uczcić otwarcie nowej restauracji w Jaworznie. Nowa placówka znajduje się w centrum handlowym Gelena. 

Pizza Hut rozdaje pizze za darmo

Promocja z okazji otwarcia nowej restauracji Pizza Hut w Jaworznie ma obowiązywać wyłącznie w dniu otwarcia, czyli w czwartek 29 grudnia 2022 roku, w nowootwartym lokalu. 

Internauci komentujący promocję w Pizza Hut Jaworzno spodziewają się olbrzymich kolejek po darmową pizzę. Według najnowszych doniesień, tych nie było jeszcze widać po otwarciu centrum handlowego.

W Internecie krążą już jednak zdjęcia ukazujące kartę zawieszoną na lokalu Pizza Hut w Jaworznie. Według niech, lokal ma zostać otwarty dopiero o godzinie 12:00 w dniu 29 grudnia. 

Pizza Hut w Jaworznie

Pizza Hut jest jedną z największych sieci restauracji na świecie. Zadebiutowała w 1958 roku. Od tego czasu restauracje pod szyldem Pizza Hut możemy znaleźć już w 9 krajach Europy. 

AmRest jest pionierem rozwoju tej sieci od 1992 roku. Wtedy też powstała pierwsza restauracja Pizza Hut w Polsce, która znalazła się na Rynku we Wrocławiu. Lokal Pizza Hut w Jaworznie jest kolejną lokalizacją sieci na mapie Polski. 

Tłumy i kolejki po darmową pizzę

Jak donosi lokalny portal jaw.pl, pierwszy klient po darmową pizzę przyszedł już o 6:20. Według relacji, przed nowootwartym lokalem Pizza Hut pojawiły się tłumy. Jak relacjonuje portal, "(...) było dużo nerwów, stania w ciasnej kolejce, a sporo osób wręcz siłowo próbowało zdobyć darmową pizzę".

Foto: AmRest

Reklama