Godziny otwarcia sklepów Biedronka w okresie świąteczno-noworocznym

Godziny otwarcia sklepów Biedronka w okresie świąteczno-noworocznym

Czy sklepy Biedronka będą otwarte w święta 2022? W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym Biedronka zdecydowała się utrzymać wydłużone godziny otwarcia swoich sklepów w czasie poprzedzającym Wigilię. Kiedy sklepy Biedronka będą zamknięte?

Przedświąteczny okres to zawsze gorący czas zakupów. Według badań, nawet co 5. Polak ruszy na zakupy w ostatniej chwili. Nic więc dziwnego, że rośnie liczba zapytań o godziny otwarcia jednego z czołowych dyskontów w kraju, czyli Biedronki. Jak sklepy Biedronka będą otwarte w Wigilię w 2022 roku? Czy zrobimy w nich zakupy w sylwestra? Już odpowiadamy!

Godziny otwarcia Biedronki w Wigilię 2022

Dla wygody klientów Biedronka utrzymuje wydłużone godziny funkcjonowania swoich sklepów w okresie świąteczno-sylwestrowym, prawie 2200 placówek sieci będzie czynnych do godz. 23:00 lub dłużej.

Czy sklepy Biedronka będą otwarte w Wigilię? Tak, ale będzie trzeba się spieszyć. W Wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia br., wszystkie sklepy sieci Biedronka będą otwarte do godz. 13:00.

Czy Biedronka będzie otwarta w święta 2022?

Jednak święta to nie tylko 24 grudnia. Pierwszy oraz drugi dzień świąt wypadają kolejno 25 oraz 26 grudnia, czyli w niedzielę i poniedziałek. Czy w święta 2022 Biedronka będzie otwarta? 

Zarówno 25, jak i 26 grudnia br. (niedziela, poniedziałek), a także 1 stycznia 2022 r. (niedziela) wszystkie sklepy sieci Biedronka pozostaną nieczynne.

Czy Biedronka będzie otwarta w Sylwestra?

O ile w Nowym Roku (1 stycznia) sklepy Biedronka będą zamknięte, to nie powinniśmy mieć problemu, aby zaopatrzyć się na wieczorną zabawę w Sylwestra, czyli 31 grudnia. Tego dnia sklepy Biedronka będą otwarte. W jakich godzinach?

Jak informuje Biedronka,  W Sylwestra, tj. 31 grudnia br., zakupy będzie można zrobić do godz. 19:00.

Wydłużone godziny otwarcia Biedronki. W których sklepach?

Jednak to nie koniec – Biedronka wydłuża godziny otwarcia wybranych placówek. Choć zakupy w dni poprzedzające Wigilię i Sylwestra będzie można zrobić w ponad 3300 sklepach na terenie całego kraju, to aż 2200 z nich czynnych jest w dni poprzedzające Wigilię i Sylwestra aż do godziny 23 lub dłużej.


Foto: mat prasowe Biedronka

Reklama