Godziny otwarcia sklepów Biedronka w okresie świąteczno-noworocznym

Godziny otwarcia sklepów Biedronka w okresie świąteczno-noworocznym

Czy sklepy Biedronka będą otwarte w święta 2023? W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym Biedronka zdecydowała się utrzymać wydłużone godziny otwarcia swoich sklepów w czasie poprzedzającym Wigilię. Kiedy sklepy Biedronka będą zamknięte?

Przedświąteczny okres to zawsze gorący czas zakupów. Według badań, nawet co 5. Polak ruszy na zakupy w ostatniej chwili. Nic więc dziwnego, że rośnie liczba zapytań o godziny otwarcia jednego z czołowych dyskontów w kraju, czyli Biedronki. Jak sklepy Biedronka będą otwarte w Wigilię w 2022 roku? Czy zrobimy w nich zakupy w sylwestra? Już odpowiadamy!

Godziny otwarcia Biedronki w Wigilię 2023

Dla wygody klientów Biedronka utrzymuje wydłużone godziny funkcjonowania swoich sklepów w okresie świąteczno-sylwestrowym, ponad 3000 sklepów sieci będzie czynnych do godz. 23:00 lub dłużej. Dla porównaniu, rok temu wydłużone godziny przed Wigilią obowiązywały w "zaledwie" 2200 placówkach.

Czy sklepy Biedronka będą otwarte w Wigilię? W 2023 roku, w przeciwieństwie do lat poprzednich, nie zrobimy zakupów w Biedronce w Wigilię. A to z powodu przeforsowanej w ostatnich tygodniach noweli ustawy, która wprowadziła zakaz handlu w niedzielę 24 grudnia 2023 roku. 

W Wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia br., wszystkie sklepy sieci Biedronka będą zamknięte

Czy Biedronka będzie otwarta w święta 2023?

Jednak święta to nie tylko 24 grudnia. Pierwszy oraz drugi dzień świąt wypadają kolejno 25 oraz 26 grudnia, czyli w poniedziałek i wtorek. Czy w święta 2022 Biedronka będzie otwarta? 

Zarówno 25, jak i 26 grudnia br. (poniedziałek, wtorek), a także 1 stycznia 2022 r. (poniedziałek) wszystkie sklepy sieci Biedronka pozostaną nieczynne.

Czy Biedronka będzie otwarta w Sylwestra?

O ile w Nowym Roku (1 stycznia) sklepy Biedronka będą zamknięte, to nie powinniśmy mieć problemu, aby zaopatrzyć się na wieczorną zabawę w Sylwestra, czyli 31 grudnia. Tego dnia sklepy Biedronka będą otwarte. W jakich godzinach?

W ubiegłym roku w Sylwestra, tj. 31 grudnia br., zakupy w sklepach Biedornka można było robić do godz. 19:00. Ze sporym prawdopodobieństwem podobnie będzie również w tym roku. 

Wydłużone godziny otwarcia Biedronki. W których sklepach?

Jednak to nie koniec – Biedronka wydłuża godziny otwarcia wybranych placówek. Choć zakupy w dni poprzedzające Wigilię i Sylwestra będzie można zrobić w 3500 sklepach na terenie całego kraju, to ponad 3000 z nich czynnych jest w dni poprzedzające Wigilię i Sylwestra aż do godziny 23 lub dłużej.


Foto: mat prasowe Biedronka

Reklama