Za nami finał Loterii Almette! Prezes Hochland Polska wręczył zwycięzcy klucze do ekoDOMU

Za nami finał Loterii Almette! Prezes Hochland Polska wręczył zwycięzcy klucze do ekoDOMU

16 grudnia odbył się finał 7. edycji Loterii Almette. W tym roku do wygrania były codzienne nagrody pieniężne oraz nagroda główna – ekoDOM w parze z ekoSAUNĄ. Klucze do ekoDOMU wręczył osobiście nowy Prezes i Dyrektor Generalny Hochland Polska – Maciej Tomaszewski.

Prezes podkreślił, że taka nagroda z jednej strony wpisuje się w strategię i misję Zrównoważonego Rozwoju całej firmy, a z drugiej stanowi zaproszenie do świata marki Almette, który opiera się na rodzinnym celebrowaniu przyjemności życia w zgodzie z naturą.

Jedyna taka loteria na polskim rynku

Loteria Almette to ewenement na polskim rynku. Od pierwszej edycji zarejestrowano niemal 4,5 miliona kodów loteryjnych, a liczba grających z roku na rok rośnie. Poza codziennymi atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi do wygrania jest własnościowy i w pełni urządzony drewniany ekoDOM z widokiem na Giewont, do którego od razu można się wprowadzić.

Nasza nagroda główna jest wyjątkowa z wielu powodów, ale przede wszystkim dlatego, że to marzenie niemal wszystkich, aby wygrać własnościowy ekoDOM w górach. Dom w sercu Tatr doskonale wpisuje się w świat marki Almette, dla którego priorytetami są rodzina, natura i przyjemność. EkoDOM Almette to kwintesencja tej przyjemności, jaką daje rodzinie obcowanie z naturą w tak pięknym i komfortowym miejscu. Loteria sprawia, że dajemy naszym konsumentom możliwość doświadczenia świata marki. A całej akcji od początku do końca towarzyszy bardzo wiele pozytywnych emocji.

Maciej Tomaszewski, Prezes i Dyrektor Generalny Hochland Polska
Podczas tegorocznego finału Loterii Almette, klucze do ekoDOMu wręczył zwyciężczyni osobiście Maciej Tomaszewski, prezes Hochland Polska (foto: Hochland Polska)

W pełni ekologiczny ekoDOM Almette

EkoDOM Almette wpisuje się również doskonale w strategię i misję zrównoważonego rozwoju całej firmy, przede wszystkim troskę o środowisko naturalne. Dlatego Almette nie tylko zaprasza konsumentów do gry w loterii, ale promuje ekologię i odpowiedzialność.

EkoDOM Almette jest w pełni ekologiczny – nie tylko komfortowy, ale energooszczędny. Postawiliśmy na odnawialne źródła energii: na dachu jest fotowoltaika, która produkuje własny prąd na potrzeby ogrzewania i oświetlenia. Sieć jest zasilana przez bezemisyjny kocioł elektryczny i jest też alternatywne źródło ciepła, czyli kominek, który oczywiście spełnia normy ekoprojektu. Również sauna jest eko, ponieważ wykonana została z drewna i ogrzewana jest energią z paneli słonecznych. A na dodatek sauna jest „inteligentna” – tak jak wieloma funkcjami w ekoDOMu, sauną również można sterować z poziomu smartfona. Jesteśmy dumni, że udaje nam się łączyć nowoczesne i zaawansowane technologie z klasycznym designem górskiego domu w sercu natury. Tu komfort idzie w parze z odpowiedzialnością, a jak już podkreślałem - odpowiedzialność to jeden z filarów wszystkich naszych działań w Hochland Polska.

Maciej Tomaszewski, Prezes i Dyrektor Generalny Hochland Polska
EkoDOM łączy w sobie nowoczesność i klasyczny design – wieloma funkcjami można sterować za pośrednictwem smartfona (foto: Hochland Polska)

Zwyciężczyni 7. edycji Loterii Almette

Tegoroczna nagroda główna Loterii Almette trafiła do Pani Barbary z Krakowa. "To wspaniałe uczucie widzieć na twarzach laureatów totalną radość. Naprawdę cieszę się, że mogę być świadkiem tych wszystkich wspaniałych emocji i wzruszeń" – podsumował Prezes Maciej Tomaszewski. 

Już w przyszłym roku rusza następna edycja Loterii, w której pojawi się kolejny ekoDOM w sercu Tatr do wygrania.


Foto: Hochland Polska

Reklama