Hochland "dzieli się tym, co dobre". Marka odwiedziła świetlicę objętą Programem Pajacyk

Hochland "dzieli się tym, co dobre". Marka odwiedziła świetlicę objętą Programem Pajacyk
Hochland "dzieli się tym, co dobre". Marka odwiedziła świetlicę objętą Programem Pajacyk Hochland "dzieli się tym, co dobre". Marka odwiedziła świetlicę objętą Programem Pajacyk Hochland "dzieli się tym, co dobre". Marka odwiedziła świetlicę objętą Programem Pajacyk Hochland "dzieli się tym, co dobre". Marka odwiedziła świetlicę objętą Programem Pajacyk

Hochland dzieli się tym, co dobre i dlatego, w ramach współpracy z Programem Pajacyk, pomaga najbardziej potrzebującym dzieciom poprzez zapewnienie im regularnych ciepłych posiłków. Dla podopiecznych z jednej z placówek objętych Programem, marka przygotowała atrakcje w postaci warsztatów kulinarnych. Dzieci nie tylko własnoręcznie przygotowywały pyszne dania, ale i otrzymały dużą dawkę wiedzy, jak jeść dobrze, smacznie i kolorowo.

Hochland we współpracy z PAH i Programem Pajacyk

Hochland od lat aktywnie angażuje się w wiele różnych inicjatyw z zakresu społecznej odpowiedzialności. Obecnie współpracuje z Polską Akcją Humanitarną i Programem Pajacyk, wnosząc swój wkład w zmniejszenie problemu niedożywienia najmłodszych i jego następstw.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Mając na uwadze, że niedożywienie wpływa negatywnie na zdrowie dziecka, hamuje jego rozwój fizyczny, społeczny i intelektualny, marka chce pomóc najbardziej potrzebującym dzieciom, poprzez zapewnienie im regularnych ciepłych posiłków. Konsekwentnie realizując ideę "dzielenia się tym, co dobre", Hochland sfinansuje ich aż 150 000!

Hochland odwiedził świetlicę objętą Programem Pajacyk

Ponadto w listopadzie przedstawiciele marki odwiedzili jedną ze świetlic objętych Programem Pajacyk, organizując dla jej podopiecznych warsztaty kulinarne. Wideo-relację z wydarzenia można zobaczyć poniżej:

Spotkanie z Hochland w Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi wszystkim dzieciom zapewne na długo pozostanie w pamięci. Podopieczni, w fartuszkach i kucharskich czapkach, przygotowywali dania, którym nikt się nie oprze: była pizza – każde dziecko miało swoją kulkę ciasta do uformowania placka, mogło przygotować i doprawić swój sos, a także udekorować placek ulubionymi składnikami, były również lunchboxy – idealne do szkoły na drugie śniadanie pełne warzyw, owoców i z kanapką. Dzieci mogły opisać je swoim imieniem i udekorować za pomocą specjalnie przygotowanych naklejek.

Dzieci z placówki objętej Programem Pajacyk podczas warsztatów mogły przygotować włase lunchboxy (foto: Hochland Polska)

Nie zabrakło także czegoś na deser – były to czekoladowe renifery na bazie Kremowego serka twarogowego Kanapkowego czekoladowego z nosem z maliny i porożem z precelków.

O maksymalne bezpieczeństwo, pyszne produkty i super atmosferę podczas warsztatów dbali:  

  • Dominika Stańczak – kierowniczka Świetlicy Opiekuńczej "Mały Książę" Stowarzyszenie Otwarte Drzwi,
  • Małgorzata Kiedrowska – koordynatorka Projektu Pajacyk,
  • Radosław Jurkowski – kierownik marketingu w Hochland Polska.

Foto: mat. prasowe

Reklama