Zakupy na polu namiotowym - Żabka Jush dowiezie zakupy na FEST Festival

Zakupy na polu namiotowym - Żabka Jush dowiezie zakupy na FEST Festival

Żabka Jush uruchomi na polu namiotowym FEST Festivalu specjalny punkt odbioru zamówień złożonych za pomocą aplikacji. Lite e-Commerce przygotował dla festiwalowiczów dedykowany asortyment.

Dzięki temu nie będą musieli opuszczać terenu wydarzenia, żeby przygotować sobie śniadanie czy sięgnąć po przekąskę. Dodatkowo każdy uczestnik będzie mógł wykorzystać specjalne kupony rabatowe, dzięki którym może zaoszczędzić aż 200 zł.

10-13 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie

Tym wszystkim, którzy w dniach 10-13 sierpnia będą bawić się w Parku Śląskim w Chorzowie w zakupach pomoże aplikacja Jush. Kilka kliknięć będzie dzieliło każdego festiwalowicza, żeby nawet w 15 minut zabić głód i nabrać sił na kolejny dzień zabawy.

Misją naszej marki jest bycie jak najbliżej naszych klientów, więc naturalnym krokiem dla nas było pojawienie się w wybranych punktach w plenerze w Warszawie, czy teraz w Chorzowie podczas FEST Festivalu. Dzięki naszej usłudze uczestnicy nie będą musieli się martwić, że czas przeznaczony na zabawę stracą w drodze do sklepu. Błyskawicznie dowieziemy im produkty potrzebne na śniadanie czy przekąski do nabrania sił przed kolejnymi koncertami.

Kamil Bąkowski, Marketing & eCommerce Director w Lite e-Commerce

Co przygotowała aplikacja?

Punkt odbioru Jusha będzie działał już od pierwszego dnia chorzowskiego festiwalu i będzie czynny aż do soboty.

Użytkownicy aplikacji uczestniczący w imprezie będą mogli zamówić swoje ulubione produkty, w tym między innymi gotowe kanapki Tomcio Paluch czy świeże pieczywo.

W trakcie trwania wydarzenia punkt odbioru zamieni się w strefę chillout, gdzie oprócz czekania na swoje zamówienie, będzie można odpocząć od trudów festiwalowej zabawy, a także komfortowo zjeść zamówione produkty.

Na uczestników imprezy czekać będą między innymi leżaki, hamaki oraz takie gry jak piłkarzyki, cymbergaj i bataka. Ekspresowe zakupy online z aplikacją Jush będą możliwe od 10:00 do 18:00.

Przewidziane rabaty

W ramach akcji każda osoba korzystająca z aplikacji, dostanie w sierpniu nawet po 200 zł rabatu do wykorzystania.

Na użytkowników będzie czekać 10 kuponów po 10 zł na zamówienia powyżej 35 zł oraz 5 kuponów po 20 zł na zamówienia powyżej 50 zł. Przy zakupach powyżej 35 zł klienci zyskują również darmową dostawę.


Fot.: inf prasowa
 

Reklama