Jush! dowozi w plener. Dostawy na terenie Warszawy do parków i na plaże

Jush! dowozi w plener. Dostawy na terenie Warszawy do parków i na plaże

Aplikacja Jush ruszyła z kampanią promującą nową funkcjonalność dostępną na razie w Warszawie - dowóz zakupów nie tylko pod wskazany adres, ale również do parków i na plaże.

W tym celu twórcy usługi z Lite e-Commerce stworzyli „wirtualne punkty odbioru”, gdzie klienci będą mogli odebrać swoje zakupy. Na nowych i dotychczasowych klientów czeka również specjalna promocja, dzięki której w wakacje mogą zaoszczędzić nawet 600 zł.

Gdzie znajdują się punkty odbioru?

Z usługi będzie można skorzystać między innymi na Polach Mokotowskich, Plaży Poniatówka czy w Parku Skaryszewskim. Aplikacja wskaże użytkownikowi, gdzie może odebrać zamówienie dostarczone przez kuriera.

Od samego początku działania Jush niezwykle istotne jest dla nas wsłuchiwanie się w głos naszych użytkowników i odpowiadanie na ich potrzeby. Latem będziemy docierać nie tylko do domów i biur, ale również tam gdzie w wakacje spędzają oni swój wolny czas. W ten sposób chcemy umilić im odpoczynek i dać więcej czasu na spędzenie go z rodziną czy przyjaciółmi.

Feym Fliegner, CMPO Lite e-Commerce

Kampania na nośnikach w pobliżu punktów odbioru

Aplikacja Jush promuje nową usługę poprzez kampanię OOH “Latem dowozimy też w plener” w Warszawie. Na nośnikach odnajdziemy wakacyjne scenki zachęcające do skorzystania z usług ekspresowych zakupów online. Nie tylko w domu czy w biurze, ale również podczas wypoczynku na łonie natury.

W kreacji wykorzystano charakterystyczną dla marki kolorystykę i inspirowane komiksami ilustracje, a całości dopełniają bohaterowie cieszący się słonecznymi dniami np. podczas grilla czy na huśtawce.

Warszawiacy promocyjne billboardy oraz citylighty spotkają podczas wyprawy do swoich ulubionych wakacyjnych miejsc. Każdy z wykorzystanych nośników zawisł bowiem w pobliżu punktu, w których mieszkańcy stolicy będą mogli skorzystać z nowej funkcjonalności podczas letniego odpoczynku w mieście.

Usługa na starcie jest dostępna w takich miejscach jak:

  • Pola Mokotowskie;
  • Park Skaryszewski;
  • Plaża Poniatówka;
  • Plaża Saska;
  • Bulwary Wiślane
  • Łazienki Królewskie i Agrykola

Nawet 600 zł na lato w promocji

Lite e-Commerce wraz z nadejściem lata wystartował także z promocją dla nowych, jak i stałych użytkowników usługi.

W jej ramach każda osoba korzystająca z aplikacji, dostanie w czerwcu, lipcu i sierpniu nawet po 200 zł rabatu do wykorzystania w danym miesiącu. Łącznie więc na zakupach w Jushu będzie można oszczędzić nawet aż 600 zł.

W każdym z trzech letnich miesięcy na użytkowników będzie czekać po 10 kuponów po 10 zł na zamówienia powyżej 35 zł oraz 5 kuponów po 20 zł na zamówienia powyżej 50 zł. Przy zakupach powyżej 35 zł klienci zyskują również darmową dostawę.

Niewykorzystane kupony nie przechodzą na kolejny miesiąc. Akcja promocyjna obowiązuje do 31.08.2022 r. do godziny 22:59. Regulamin promocji dostępny jest na stronie: jush.pl/regulamin-promocji-600 zl.


Fot. mat. prasowe