Jush! od Żabki gotowe na sezon letni. Aplikacja wydłuża godziny dostaw

Jush! od Żabki gotowe na sezon letni. Aplikacja wydłuża godziny dostaw

Lite e-Commerce, start-up działający w ramach Grupy Żabka, zdecydował o wydłużeniu godzin funkcjonowania aplikacji Jush. Nowe godziny będą obowiązywały w weekendy.

Aplikacja Jush przygotowuje się do sezonu letniego. Jeszcze w czerwcu wprowadzono nową funkcję – zakupy z dostawą na pizenkę. Teraz odpowiadając na potrzeby swoich klientów, aplikacja Jush wydłużyła także godziny funkcjonowania w weekendy.

Obserwujemy, że w weekendy dużą popularnością w naszej aplikacji cieszą się zakupy "na ostatni dzwonek", kiedy chwilę przed końcem pracy naszych kurierów spływają kolejne zamówienia. Dlatego zdecydowaliśmy się wydłużyć w piątki, soboty oraz niedziele pracę naszej aplikacji. Dzięki temu nasi klienci będą mogli spokojnie i bez pośpiechu kupić wszystkie produkty, które są im potrzebne do spędzania wolnego czasu w taki sposób, jaki chcą.

Feym Fliegner, CMPO Lite e-Commerce

Zakupy z dostawą. Nowe godziny funkcjonowania Jush

Dotychczas Jush dowoził zakupy siedem dni w tygodniu od 7:00 do 23:00. Startup Lite e-Commerce zdecydował, że od 17 czerwca kurierzy będą dostarczać zakupy o godzinę dłużej w każdy piątek, sobotę i niedzielę.

Jush przywiezie m.in. świeże warzywa, owoce i pieczywo, dania gotowe, przekąski, napoje, słodycze, nabiał, jak i artykuły kosmetyczne oraz chemię domową. W asortymencie znajduje się ponad 1500 różnych produktów – znanych ze sklepów Żabka i nie tylko. Zakupy są dostarczane przez kurierów, którzy przybędą z nimi nawet w 15 minut od momentu złożenia zamówienia.

Promocja w aplikacji Jush (lato 2022)

Lite e-Commerce wraz z nadejściem lata wystartował z promocją dla nowych, jak i stałych użytkowników usługi. W jej ramach każda osoba korzystająca z aplikacji, dostanie w czerwcu, lipcu i sierpniu nawet  po 200 zł rabatu do wykorzystania w danym miesiącu. Łącznie więc na zakupach w Jushu będzie można oszczędzić nawet aż 600 zł.

W każdym z trzech letnich miesięcy na użytkowników będzie czekać po 10 kuponów po 10 zł na zamówienia powyżej 35 zł oraz 5 kuponów po 20 zł na zamówienia powyżej 50 zł. Przy zakupach powyżej 35 zł klienci zyskują  również darmową dostawę.

Niewykorzystane kupony nie przechodzą na kolejny miesiąc. Akcja promocyjna obowiązuje do 31.08.2022 r. do godziny 22:59. Regulamin promocji dostępny jest na stronie: jush.pl/regulamin-promocji-600zl.