Alkohol z dostawą do domu? Glovo poszerza sieć partnerów

Alkohol z dostawą do domu? Glovo poszerza sieć partnerów

Z aplikacji Glovo korzysta już kilkudziesięciu partnerów oferujących wyroby alkoholowe, dzięki czemu Glovo podbija rynek alkoholi na dowóz. W ramach zakładki "Sklepy z alkoholem" można znaleźć produkty oferowane przez m.in. Nowy Browar Gdańsk czy sieć sklepów Świat Alkoholi 24.

Po skutecznym pilotażu w Warszawie z aplikacji Glovo systematycznie korzysta coraz więcej partnerów oferujących wyroby alkoholowe. Zakładka "Sklepy z alkoholem", agregująca tego rodzaju asortyment oferowany przez dedykowane sklepy, dostępna jest już w ponad 10 miastach, w tym m.in. w Warszawie, Gdyni, Krakowie czy Gdańsku. 

Rośnie liczba partnerów Glovo. W tym sprzedających alkohole online

Glovo niedawno przekroczyło próg 10 000 aktywnych partnerów dostępnych w aplikacji w Polsce. Wśród nich najliczniejszą grupę stanowią restauracje oferujące dania z różnorodnych kuchni.

Jednocześnie, coraz większa staje się grupa partnerów udostępniających swoją ofertę wyrobów alkoholowych na platformie Glovo. Tylko w ciągu ostatnich kilku tygodni do platformy dołączyli m.in. Wermut, Smaki Azerbejdżanu, PiwoWar, Bottega Del Gusto Włoskie delikatesy, Dary Posejdona, Azersmak, uzupełniając listę kilkudziesięciu partnerów oferujących alkohol z dowozem, dostępnych na platformie Glovo.

Co więcej, Świat Alkoholi 24 oraz Roberto & Franco zdecydowały się na współpracę z Glovo na wyłączność, co oznacza, że ich oferta online dostępna będzie tylko w tej aplikacji.

Jak zamówić alkohol z dostawą do domu?

Pełnoletni użytkownicy Glovo mogą zamówić alkohol na dowóz, takie jak: piwa, likiery, wina, czy alkohole wysokoprocentowe. W zakładce "Sklepy z Alkoholem" część restauracji oferuje menu łączone, czyli np. alkohol i przekąski, słodycze, artykuły do grilla, czy akcesoria i eleganckie opakowania, które pozwalają zamienić zamówienie z Glovo w prezent.

Podsumowanie

Aby zamówić alkohol online z dostawą do domu wystarczy założyć konto w aplikacji i wejść w zakładkę "Sklepy z alkoholem". Podczas składania zamówienia poprzez dedykowaną zakładkę, użytkownicy Glovo będą musieli każdorazowo potwierdzić swój wiek oraz zaakceptować regulamin, co m.in. oznacza zgodę na zweryfikowanie pełnoletności przez kuriera. Kurierzy nie wydają alkoholu osobom nietrzeźwym.


Foto: Glovo