Stokrotka otworzyła pierwszy dark store. Sieć rozwija sklep internetowy

Stokrotka otworzyła pierwszy dark store. Sieć rozwija sklep internetowy

Stokrotka uruchamia nowe rozwiązanie w swoim sklepie internetowym. W Lublinie powstał właśnie przeznaczony do zamówień online magazyn sieci. Zakupy będą z niego dostarczane pod drzwi klientów przez dedykowanych kurierów.

Stokrotka rozwija sklep online

Stokrotka coraz mocniej stawia na rozwiązania cyfrowe. O powstaniu sklepu internetowego działającego w formule dark store Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu Stokrotka, informował w rozmowie z portalem wiadomoscispozywcze.pl już na początku czerwca br. Teraz sieć oficjalnie ogłosiła wprowadzenie nowego rozwiązania dla mieszkańców Lublina.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pierwszy magazyn sieci Stokrotka realizuje wyłącznie zamówienia złożone w sklepie internetowym. Klienci robiący zakupy spożywcze w Stokrotka online, online mają dzięki niemu dostęp do kilku tysięcy artykułów. Dzięki nowej inwestycji dostawy mają być realizowane jeszcze szybciej i wygodniej.

Konsekwentnie rozwijamy nasz sklep internetowy. Dzisiaj dostarczamy w ten sposób zakupy do domów klientów już w kilkudziesięciu miejscowościach w Polsce. Uruchomienie w Lublinie pierwszego magazynu dedykowanego zakupom online jest kolejnym krokiem w rozwoju naszej działalności w tym obszarze.

Daria Raganowicz, specjalista ds. PR i komunikacji zewnętrznej Stokrotki

Kilka tysięcy produktów w sklepie internetowym Stokrotki

W sklepie online sieci Stokrotka, klienci z Lublina i okolicznych miejscowości znajdą kilka tysięcy artykułów. W ofercie znajduje się między innymi szeroki asortyment produktów świeżych – owoców, warzyw, pieczywa, nabiału, a także mięs, wędlin, serów czy ryb dostępnych zarówno w wersji paczkowanej, jak i z lady. Dostępne są również produkty mrożone takie jak gotowe dania, lody czy owoce i warzywa. Zakupy zrobione w internetowym sklepie Stokrotki online przygotują jej pracownicy, a dostarczą dedykowani kurierzy w wybranym przez klienta dniu i godzinie.

Cieszymy się, że dzięki wdrażanym nowym rozwiązaniom możemy dotrzeć do szerszego grona klientów z naszą ofertą opartą na bogatym asortymencie, doskonałej jakości i świetnych promocjach. Dzięki temu coraz więcej osób może przekonać się, jak wygodnym i szybkim rozwiązaniem są zakupy w naszym sklepie internetowym

Daria Raganowicz

Dla zakupów powyżej 100 złotych zrealizowanych w sklepie internetowym Stokrotki koszt dostawy wynosi złotówkę. Jednocześnie sieć umożliwia zrobienie bardzo dużych zakupów, ponieważ ograniczenie wagowe sięga aż 40 kilogramów. W trosce o najwyższą jakość dostaw zakupy przy pomocy Stokrotka online z nowego magazynu są dowożone do klientów przez dedykowanych kurierów, korzystających z samochodów z chłodnią, które umożliwiają transport dostosowany do produktów mrożonych czy chłodzonych.

Reklama