Kaufland wprowadza do stałej oferty produkty Ewy Chodakowskiej

Kaufland wprowadza do stałej oferty produkty Ewy Chodakowskiej

Kaufland wprowadza do stałej oferty sklepów kosmetyki naturalne marki beBIO, których współtwórczynią jest polska trenerka fitness Ewa Chodakowska.

Kosmetyki od Ewy Chodakowskiej w Kauflandzie

Już teraz miłośnicy kosmetyków naturalnych mogą znaleźć w sklepach Kaufland produkty marki beBIO.

W ofercie dostępne są dezodoranty oparte na naturalnym minerale, które zawierają ekstrakty z detoksykujących jagód goji i z łagodzącego granatu, japońskiego kwiatu wiśni, a także z bambusa i aromatycznej trawy cytrynowej.

Aby zadbać o narażoną na działanie czynników zewnętrznych skórę dłoni, warto wypróbować odżywczy krem do rąk na bazie lilii i białej herbaty lub miodu i wanilii.

Naturalne szampony i odżywki w sklepach Kaufland

Do nawilżenia i bioaktywnej terapii skóry posłużą balsamy z wyciągiem z kwiatu lipy i irysa, a także z miodu i wanilii.

Wśród kosmetyków znajdują się również naturalne szampony i odżywki stworzone z myślą o wielu potrzebach, które pozwolą zadbać o włosy suche, farbowane, normalne i przetłuszczające się. Szeroki asortyment uzupełnia także orzeźwiający żel pod prysznic o zapachu bambusa i trawy cytrynowej.

Ewa Chodakowska jest współtwórcą marki beBIO (mat. prasowe)

Komsetyki beBIO – naturalne i wegańskie

Receptury produktów marki beBIO w 99% zawierają składniki pochodzenia naturalnego. Dodatkowo artykuły są wegańskie i nietestowane na zwierzętach, co potwierdzają certyfikaty Fundacji VIVA oraz Peta Cruelty Free & Vegan. Produkty wyróżnia także przyjazna środowisku produkcja, opakowania kosmetyków zostały stworzone z plastiku z recyklingu.

Sieć Kaufland niedawno wprowadziła do oferty także markę własną bevola naturals, która obejmuje kosmetyki naturalnie bez silikonów, parafiny i drobin mikroplastiku. W zależności od sklepu asortyment marki obejmuje: żele pod prysznic, balsamy i masła do ciała, mydła, szampony, odżywki i maski do włosów w różnych wariantach. Receptury produktów są oparte na składnikach pochodzenia naturalnego, takich jak olej kokosowy, masło shea czy ekstrakty z cytrusów z uprawy ekologicznej. W opakowaniach produktów bevola naturals Kaufland stosuje m.in. materiały, które pochodzą z recyklingu czy też nadają się do ponownego przetworzenia.


Fot. bebio.pl

Reklama