Bakalland wzmacnia eksport. Nowym dyrektorem został Łukasz Bryła

Bakalland wzmacnia eksport. Nowym dyrektorem został Łukasz Bryła

Baklland wzmacnia zespół dyrektorów. Marian Owerko, prezes firmy poinformował o kolejnej zmianie. Nowym dyrektorem ds. exportu został Łukasz Bryła.

Łukasz Bryła nowym dyrektorem ds. eksportu w Bakalland

Nowy dyrektor swoje doświadczenie w eksporcie zdobywał w firmach Wawel, FoodCare oraz Bahlsen Polska. Jak informuje na LinkedIn Marian Owerko, podczas ostatnich 8 lat zarządzał kluczowymi klientami w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. W tym czasie Łukasz Bryła był odpowiedzialny za opracowanie i wdrożenie strategii eksportowej, a także optymalizację route-to-market w wybranych krajach.

Bakalland, jak przyznaje sam prezes firmy, bardzo mocno stawia na eksport. Kluczowym wyzwaniem Łukasza Bryły będzie wypracowanie strategii, która pozwoli na możliwie najlepsze wykorzystanie potencjału eksportowego i rozwój marek na rynkach zagranicznych.

Bakalland wzmacnia zespół

W ostatnim czasie zespół Bakallandu zdecydowanie się powiększył. Podczas miesiąca Marian Owerko poinformował aż o trzech zmianach. Rozpoczęło się od Tomasza Szafarczyka, który został nowym Chief Operating Officerem w randze Człona Zarządu Bakalland S.A. W nowej roli zajmie się m.in. minimalizacją wpływu drożejących zasobów na wyniki końcowe firmy.

Następnie pojawiła się o informacja o zmianie na stanowisku dyrektora produkcyjnego, które zajął Radosław Andrzejewski. Tym samym przejął on zarządzanie dwoma fabrykami Bakallandu.

Na początku czerwca prezes Bakallandu poinformował także o nowej dyrektor marketingu. Została nią Magdalena Mioduszewska, która przez ostatni rok pracowała w firmie Purella.


Fot. Prezes Bakallandu Marian Owerko oraz Łukasz Bryła, nowy dyrektor ds. exportu (@MarianOwerko/LinkedIn)

Reklama