Kolejne zmiany w Bakallandzie. Powołano nowego dyrektora produkcyjnego

Kolejne zmiany w&nbspBakallandzie. Powołano nowego dyrektora produkcyjnego

Radosław Andrzejewski przejmie zarządzanie dwoma fabrykami Bakallandu. O zmianie poinformował Marian Owerko, prezes firmy. 

Andrzejewski będzie zarządzał fabryką w Janowie Podlaskim oraz we Włocławku. Jak pisze na LinkedIn prezes Bakallandu, nowy dyrektor zdobywał swoje doświadczenie produkcyjne za granicą, gdzie przez 13 lat pracował w branży FMCG, biorąc udział we wdrażaniu Lean i licznych szkoleniach interpersonalnych.

Kim jest Radosław Andrzejewski?

Obecnie Radosław Andrzejewski, który obejmuje stanowisko dyrektora produkcyjnego, zarządza najbardziej liczebną w firmie grupą pracowników. "Wierzy w ludzi i w pracę w zgranym zespole – to jest dla Niego klucz do sukcesu w osiąganiu wyśrubowanych KPI" – pisze Marian Owerko.

Największym wyzwaniem, jak przyznaje prezes Bakallandu, jest w tym momencie projekt Industry 4.0. Za jego realizację w najbliższych latach odpowiadał będzie właśnie Radosław Andrzejewski wraz ze swoim zespołem.

Jednocześnie powołano dwóch kierowników fabryk. Na czele fabryki w Janowie Podlaskim stanie Arkadiusz Burczaniuk, natomiast we Włocławku – Rafał Marczyński.


Fot. @MarianOwerko(LinkedIn)

Reklama