IKEA testuje nowy format. Chce uzupełnić usługi deweloperów

IKEA testuje nowy format. Chce uzupełnić usługi deweloperów

IKEA testuje nowe rozwiązanie. W Warszawie, obok biura sprzedaży jednego z deweloperów, pojawił się pierwszy punkt detalisty. Klienci mogą w nim skorzystać z usługi projektowania kuchni czy szafy.

Firma wyjaśnia, że rozwiązanie to jest odpowiedzią na prężnie rozwijający się sektor deweloperski, w szczególności mieszkań. "IKEA jako dobry sąsiad chce spełniać marzenia Polek i Polaków o pięknych mieszkaniach, dlatego postanowiła wypróbować nowe możliwości dotarcia do klienta" – pisze w komunikacie IKEA.

Punkt Planowania IKEA w Ursusie

W Punkcie Planowania IKEA Warszawa Ursus można skonsultować swoją nową kuchnię, szafę czy garderobę wspólnie z konsultantem lub omówić projekt opracowany już wcześniej samodzielnie za pomocą programów do planowania IKEA dostępnych online. Podczas godzinnego spotkania konsultant sprawdzi przygotowaną przez nas koncepcję, dopracuje szczegóły i odpowie na wszystkie pytania.

Pierwszą taką współpracę IKEA nawiązała z Deweloperem Dantex. Obok biura sprzedaży firmy Dantex w Ursusie, zlokalizowała swój pierwszy testowy punkt planowania.

Punkt Planowania IKEA (mat. prasowe)

Punkt Planowania IKEA Warszawa Ursus to przestrzeń 15 mkw. zaprojektowana przez IKEA w taki sposób, by wygodnie oraz z zachowaniem wszelkich środków ostrożności przeprowadzić rozmowę z klientem. Usługa jest kompleksowa, ponieważ pomoc dotyczy także potrzebnych dodatkowych usług, w tym zamówienia transportu do domu lub najbliższego punktu odbioru w danej lokalizacji. Po wygenerowaniu zamówienia płatność odbywa się za pośrednictwem linka, który wysyłany jest na urządzenie klienta lub poprzez Centrum Wsparcia Klienta Domolinią na komputer lub smartfon.


Fot. mat. prasowe

Reklama