Everli obniża o ponad 40% cenę rocznego abonamentu

Everli obniża cenę rocznego abonamentu Plus z 250 na 144 złotych. W ten sposób miesięczny koszt abonamentu wynosi zaledwie 12 złotych. Klientów z Plusem nie obowiązuje również dopłata za ekspresową dostawę.

Dla osób, które robią zakupy przynajmniej dwa razy w miesiącu oznacza to zdecydowane oszczędności. Koszt standardowej dostawy w Everli wynosi 9,90zł.

Skorzystają stali klienci

Klientom, którzy regularnie korzystają z aplikacji lub strony internetowej, Everli oferuje abonamentowy model płatności. Specjalny, roczny abonament Everli Plus gwarantuje, że dostawa zakupów powyżej 100 zł jest całkowicie bezpłatna.

Roczną subskrypcję Everli Plus można przetestować za darmo. Okres próbny został wydłużony aż do 30 dni. Abonament występuje również w wersji miesięcznej, a jego koszt to 25 zł. Obniżka nie dotyczy jedynie nowych klientów. Dotychczasowi abonenci Plusa zapłacą mniej wraz z nowym okresem rozliczeniowym.

Nowa oferta oznacza kolejną obniżkę cen, którą Everli wprowadza w ostatnich tygodniach. Niedawno, w dwudziestu miastach, spadła cena standardowej dostawy za zakupy.

Everli stawia na długotrwałe relacje z klientami

Everli, platforma do robienia zakupów spożywczych online, od początku działania na polskim rynku, stawia na budowanie długotrwałych relacji z klientami. Znacząca grupa użytkowników aplikacji to osoby, które wykorzystują ją do regularnych, robionych co tydzień, - dwa tygodnie, dużych zakupów dla całej rodziny.

To odróżnia Everli od popularnych w ostatnim czasie platform q-commerce, które swoją ofertę kierują głównie do klienta robiącego zakupy impulsowo, nieregularnie i zadowalającego się mniejszym asortymentem.

Everli, dzięki współpracy z dużymi partnerami handlowymi, do których należą między innymi: Carrefour, Kaufland, Spar, Auchan oraz bi1, gwarantuje dostęp do kilkudziesięciu tysięcy produktów spożywczych. Tak duża oferta pozwala na planowanie i robienie kompletnych zakupów spożywczych na dłuższy okres czasu.


Fot. inf. prasowa

Reklama