Żabka goni Liska i też wprowadza opcję dostawy na pinezkę

Żabka goni Liska i&nbspteż wprowadza opcję dostawy na pinezkę

W połowie maja Lisek.App informował o wprowadzeniu nowej funkcjonalności – dostawy zakupów na pinezkę. Z początkiem czerwca na podobny ruch zdecydowała się bezpośrednia konkurencja startup-u – Jush od Żabki.

Użytkownicy rozwijanej przez sieć Żabka aplikacji Jush mogą składać zamówienia z dostawą na pinezkę. Oznacza to, że zakupy zostaną dostarczone do wybranych punktów w plenerze w 15 minut. Firma zastrzega, że nowa opcja dostępna jest wyłącznie w przypadku wybranych punktów. 

Gdzie można zamówić zakupy na pinezkę? Jak złożyć zamówienie w Jush?

Obecnie Jush od Żabki dostępny jest w 5 polskich miastach – w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Katowicach oraz Piasecznie. Nowa usługa nie jest jednak dostępna w każdym z nich. Obecnie zakupy na pinezkę w Jush zamówić można w Warszawie i Piasecznie. Jak zaznacza firma, opcja Plener Jush dostępna jest wyłącznie w przypadku wybranych punktów. Jak je znaleźć?

W aplikacji, po wejściu w mapę, pojawiają się dostępne punkty odbioru. Są one oznaczone zieloną pinezką z logo usługi i nazwą "Plener Jush". Wystarczy wybrać daną pinezkę i złożyć zamówienie. 

Na ten moment spcjelane pinezki znajdują się wyłącznie w Warszawie i Piasecznie, wśród znajdują się takie lokalizacje jak:

  • Park Miejski im. Książąt Mazowieckich w Piasecznie,
  • wejście od ul. Agrykoli w Warszawie,
  • Poniatówka w Warszawie,
  • okolice mostu Poniatowskiego w Warszawie,
  • pomnik Syreny w Warszawie,
  • Park Szczęśliwcki w Warszawie.

W stolicy na ten moment dostępnych jest 19 lokalizacji, do których możemy zamówić zakupy w ramach opcji Plener Jush.


Fot. mat. prasowe

Reklama