Lisek wprowadza nową funkcjonalność. Zakupy z dowozem na pinezkę

Lisek wprowadza nową funkcjonalność. Zakupy z&nbspdowozem na&nbsppinezkę

Lisek.app, polski start-up działający w obszarze quick commerce, uruchomił funkcjonalność dowozu na pinezkę, czyli w dowolne miejsce w strefie dowozu. Nowa funkcjonalność promowana jest hasłem "Najszybsze zakupy w mieście zawsze tam gdzie Ty".

Dowóz zakupów na pinezkę kierowany jest do osób, które spędzają wolny czas na powietrzu, w parkach, na plażach i innych miejscach użytku publicznego.

Funkcjonalność działa we wszystkich 13 miastach, w których dostępny jest Lisek czyli w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Łodzi, Katowicach, Dąbrowie Górnicznej, Piasecznie, Ząbkach, Markach i we Wrocławiu.

Zakupy dowożone na pinezkę

Lisek na pinezkę promowany jest przez maskotki Liska pojawiające się w miastach, w których obecny jest Lisek i na wydarzeniach na świeżym powietrzu. Żeby podkreślić, że Lisek może dowieźć zakupy faktycznie wszędzie maskotka pojawiła się w miniony weekend z zakupami na scenie Juwenaliów Politechniki Warszawskiej. Zaplanowane są dalsze aktywności.

Zakupy na pinezkę w Lisku promowane są pod hasłem "Najszybsze zakupy w mieście zawsze tam gdzie Ty".

Usługa została wprowadzona 2 tygodnie temu i szybko zyskuje na popularności wśród klientów. Lisek jest jedynym podmiotem na rynku q-commerce, który dowozi zakupy na pinezkę.


Fot. mat. prasowe​

Reklama