Oreo startuje z kampanią z okazji Dnia Ojca. Marka zaprasza do kina

Oreo startuje z&nbspkampanią z&nbspokazji Dnia Ojca. Marka zaprasza do kina
Oreo Bilet do kina ze zniżką Oreo startuje z&nbspkampanią z&nbspokazji Dnia Ojca. Marka zaprasza do kina

Marka Oreo, jak co roku, postanawia przyłączyć się do celebrowania Dnia Ojca i zachęca, by podziękować ojcom za troskę, miłość i chwile spędzone razem. Z tej okazji przychodzi do konsumentów ze specjalną akcją sprzedażową, w której do wygrania są kody zniżkowe do wykorzystania w sieci kin Helios.

Pomysł na świętowanie Dnia Ojca

Marka Oreo od lat zachęca rodziny i bliskich do wspólnego spędzania czasu i zabawy, a w okresie Dnia Ojca rusza z dedykowaną temu świętu kampanią marketingową. W tym roku, marka przygotowała dla konsumentów niespodziankę w formie wyjątkowej akcji sprzedażowej, w której do wygrania są kody zniżkowe do wszystkich kin sieci Helios.

Przychodząc ze specjalnie przygotowaną formą aktywacji, Oreo podsuwa konsumentom niebanalny pomysł na celebrowanie Dnia Ojca i zachęca całe rodziny do wspólnego spędzania czasu poza domem. Kupując ulubione ciastka Oreo zapewniamy sobie nie tylko pyszną przekąskę, ale także szansę na wygranie atrakcyjnych nagród.

Aby wziąć udział w akcji, wystarczy kupić ulubione ciasta Oreo i zarejestrować paragon (mat. prasowe)

Kody zniżowe do kina na Dzień Ojca. Jak wziąć udział w akcji?

Oreo z okazji Dnia Ojca przygotowało dla konsumentów wyjątkową akcję sprzedażową, która daje możliwość wygrania kodów zniżkowych do wszystkich kin sieci Helios w całej Polsce.

Aby wziąć udział w akcji i zabrać tatę do kina wystarczy kupić dowolne ciastka marki Oreo za min. 10 zł, a następnie zarejestrować paragon na stronie www.oreodzienojca.pl i odebrać swój kod zniżkowy. Uprawnia on do zakupu biletu za jedyne 10 zł na filmy 2D i 3D. Oferta trwa do 30 czerwca 2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Silne wsparcie marketingowe

Kampania Oreo, realizowana z okazji Dnia Ojca, wspierana jest działaniami digitalowymi, kampanią w kinach, a także materiałami POSM. Za kreacje kampanii odpowiada agencja Publicis. Strategią i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Nad przebiegiem akcji promocyjnej czuwa agencja Advalue, a działania PR prowadzi agencja Big Picture.


Fot. mat. prasowe

Reklama