Mondelez Polska z tytułem jednego z najlepszych pracodawców w kraju

Mondelez Polska z tytułem jednego z najlepszych pracodawców w kraju

Polski oddział firmy Mondelēz International otrzymał certyfikat Top Employer 2022, zyskując tym samym tytuł jednego z najlepszych pracodawców w kraju.

Top Employers Institute corocznie, od ponad 30 lat, przyznaje nagrodę firmom, które stawiają swoich pracowników w centrum uwagi, oferując im doskonałe środowisko pracy oraz rozwoju. W tym roku wyróżnienia otrzymało 1 857 pracodawców w 123 krajach na pięciu kontynentach, w tym 73 organizacje z Polski.

 

Mondelez Polska wśród topowych pracodawców

Mondelez Polska z powodzeniem spełnił warunki certyfikacji we wszystkich obszarach, a szczególnie wysokie wyniki firma uzyskała w zakresie strategii biznesowej, rozwoju pracowników oraz przywództwa. W porównaniu z innymi certyfikowanymi, Mondelez Polska plasuje się również wysoko w obszarze diversity & inclusion.

Jestem dumny z uzyskania tytułu Top Employer przez Mondelez Polska. Fundamentem dobrego miejsca pracy jest kultura zaufania i zaangażowanie pracowników. Wyróżnia nas otwartość, empatia i dbanie o siebie i innych w miejscu pracy. Ta nagroda jest dowodem efektywności naszego dialogu z pracownikami i wspólnego tworzenia najlepszego środowiska pracy dla naszych zespołów.

Marcin Dobrock, dyrektor zarządzający Mondelez Polska i kraje bałtyckie

Program Top Employers Institute certyfikuje organizacje na podstawie oceny kwestionariusza badającego najlepsze praktyki z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Kwestionariusz obejmuje 6 obszarów, na których składa się 20 tematów, takich jak między innymi: strategia HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, well-being, diversity & inclusion i wiele innych. Wyróżnienie Top Employer jest potwierdzeniem efektywności zaangażowania organizacji w tworzenie lepszego środowiska pracy dzięki wysokim standardom z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i praktykom HR.

Ubiegły rok, podobnie jak poprzedni oraz związana z nim pandemia miały ogromny wpływ na organizacje na całym świecie. To ważne, by stawiając czoło wyzwaniom zmieniającego się rynku pracy, pozytywnie wpływać na życie swoich pracowników. Mondelez Polska udowadnia, jak ważne jest inwestowanie w doskonałe praktyki HR. Cieszymy się, że możemy wspólnie świętować i gratulujemy pozostałym organizacjom, które w tym roku otrzymały certyfikat Top Employers w swoich krajach.

David Plink, prezes Instytutu Top Employers

Źródło: inf. prasowa