Znamy zwyciężczynię w loterii Hochland. Kto wygrał 100 tys. zł?

Znamy zwyciężczynię w&nbsploterii Hochland. Kto wygrał 100&nbsptys.&nbspzł?
Hochland Loteria Znamy zwyciężczynię w&nbsploterii Hochland. Kto wygrał 100&nbsptys.&nbspzł?

Marka Hochland od lat dzieli się tym, co najlepsze, organizując ogólnopolskie loterie z atrakcyjnymi nagrodami. Tym razem na laureata nagrody głównej w loterii "Zasmakuj Wygranej" czekało aż 100 000 złotych. Trafiły one w ręce Pani Ewy z miejscowości Turza w województwie opolskim.

Zwyciężczyni loterii Hochland

W tegorocznej edycji do wygranej prowadził pyszny smak żółtych serów Hochland. Aby mieć szanse na nagrodę, uczestnik loterii musiał kupić ser żółty Hochland w opakowaniu promocyjnym, a następnie zarejestrować na dedykowanej stronie internetowej znajdujący się na opakowaniu specjalny kod. Tym razem zasmakować wygranej udało się Pani Ewie z Turzy.

Finałowe spotkanie w wersji online, którego celem było pogratulowanie laureatce, odbyło się 8 czerwca br. Wzięła w nim udział Pani Ewa z synkiem i mamą. Firmę Hochland Polska reprezentowali dyrektor generalny Piotr Knauer, PR&Marketing Services Manager Jacek Wyrzykiewicz oraz kierownik marki Jagoda Pietrucha.

"Żeby wygrać, trzeba grać"

Pani Ewie początkowo trudno było uwierzyć, że wygrała 100 000 złotych, ale gdy zrozumiała, że chodzi o loterię Hochland, już wiedziała jak, dosłownie, smakuje sukces. Jako pierwszej o wygranej powiedziała mamie, która była akurat obecna podczas, gdy zadzwonił telefon z informacją o nagrodzie.

Jak powiedziała Pani Ewa: "Żeby wygrać, trzeba grać". No i jeszcze uwierzyć, że można wygrać. Lauretaka podkreśliła, że w domu, nie wyobrażają sobie kanapki bez serów żółtych Hochland. Dowiedzieliśmy się także, że wygraną przeznaczy na remont domu, ogrodzenie oraz pompę ciepła.

Gdy widzimy niedowierzanie w oczach laureatów naszych loterii, którzy dzięki nam mają szansę na realizację marzeń i planów, wiemy, że takie działania mają sens. W obecnych czasach to nie zwykle ważne, by móc razem dzielić pozytywne emocje. Cieszymy się, że możemy być źródłem radości i dlatego już teraz zapraszam do naszych kolejnych loterii.

Jacek Wyrzykiewicz, PR&Marketing Services Manager Hochland Polska

Fot. mat. prasowe

Reklama