Lisek uruchomił sklep online. Zakupy w aplikacji oraz na www

Lisek uruchomił sklep online. Zakupy w aplikacji oraz na www

Lisek.app – lider polskiego q-commerce – jako pierwszy podmiot w kategorii uruchomił sklep online. Przez stronę Liska można wygodniej robić duże zakupy z błyskawiczną dostawą. 

Zakupy zrobione za pośrednictwem strony będą dostarczane w kilkanaście minut, podobnie jak zamówienia składane w aplikacji. Lisek jest pierwszym sklepem z branży zakupów błyskawicznych w Polsce, który uruchomił sklep online.

Jakie produkty są dostępne w sklepie online Liska?

Sklep Liska ma być rozwiązaniem dla osób, które zakupy wolą robić online niż w aplikacji mobilnej. Sama usługa niezależnie od wybranej formy składania zamówienia pozostaje bez zmian.

Na stronie dostępne są produkty z szerokiej oferty sklepu: pieczywo, owoce i warzywa, napoje, nabiał i sery, mięso, wędliny i ryby, ryże, kasze i makarony – czyli to wszystko, bez czego ciężko się obyć jak również słodycze, kisiele i budynie, przekąski, gotowe dania, lody czy napoje z procentami w wybranych lokalizacjach.

Osoby dbające o formę i z nietolerancjami pokarmowymi znajdą w Lisku zdrową żywność, produkty regionalne, bio, bez laktozy i glutenu, a także artykuły dla dzieci, akcesoria, kosmetyki, środki czystości i produkty dla zwierzaków.

Aplikacja cieszy się popularnością

Lisek.App to polski start-up założony przez Marka Kośnika i Michała Krowińskiego. Lisek działa w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Łodzi, Katowicach, Piasecznie, Ząbkach, Markach i we Wrocławiu.

Polski start-up może zaliczyć ten rok do udanych. Tylko w pierwszym kwartale firma wygenerowała przychód o 300% większy niż w całym 2021 roku. Stało się tak mimo wygaśnięcia pandemii, która była często wskazywana jako najważniejszy czynnik popularności zakupów z błyskawiczną dostawą. 

Aplikacja Lisek.app w marcu tego roku przekroczyła liczbę ponad pół miliona pobrań na telefony z systemami Android i iOS. Lisek dociera do ponad 3,5 pół miliona Polaków.


Źródło/Fot. mat. prasowe

Reklama