Netto wprowadza specjalną ofertę. Znajdą się w niej ukraińskie produkty

Netto wprowadza specjalną ofertę. Znajdą się w&nbspniej ukraińskie produkty

Netto wprowadza do swoich sklepów specjalną, limitowaną czasową ofertę. Znajdują się w niej tradycyjne ukraińskie produkty.

Różnego rodzaju mięsa, specjały dań obiadowych, słodycze oraz napoje – to produkty dostępne wśród najnowszych propozycji zakupowych od Netto. Tym samym klienci sieci będą mogli spróbować smaków typowych dla Ukrainy. Oferta z ukraińskimi produktami obowiązuje od 2 do 8 czerwca.

Ukraińskie smaki w Netto

Kuchnia ukraińska słynie z dań ze świeżych, sezonowych produktów, wędzonego aromatu, a także mąki, kasz czy mięs. Netto w swojej ofercie przygotowało coś na ząb dla każdego.

Dla lubiących mięso będzie to m.in. słonina – narodowy przysmak i podstawa kuchni ukraińskiej. Przyrządza się ją w wersji gotowanej, wędzonej czy marynowanej z solą; jako dodatek do zup, mięs albo farszów. Jada się ją także w formie przekąski, przystawki, a nawet słodkiego deseru w... czekoladzie.

Netto swoim klientom proponuje tym razem wędzoną wersję słoniny w przyprawach (15,90 PLN za 1 szt.). Obok niej w ofercie znajdzie się mortadela doktorska – inspirowaną innym wędliniarskim klasykiem, czyli popularną m.in. w Ukrainie kiełbasą doktorską (7,99 PLN za 1 szt.).

Miłośnicy wszelkiego rodzaju klusek czy dań z lepionego ciasta zapewne chętnie skosztują ukraińskich zrazów z mięsem (9,99 PLN za 1 opak.), pielmieni – niewielkich pierożków z mięsem o okrągłym kształcie (9,99 PLN za 1 opak.) czy pierogów z koperkiem (5,99 PLN za 1 opak.)

Coś na deser

Nie będą mogli obejść się smakiem klienci przechodzący alejkami Netto obok działu ze słodyczami. Małe co nieco w postaci pianek śmietankowych w polewie Słodki Amulet (5,99 PLN za 1 opak.), deseru śmietankowo-truskawkowego Bonjour Konti od obecnego na rynku od 25 lat ukraińskiego producenta Konti (6,99 PLN za 1 opak.) czy minibatoników z orzechami lub rodzynkami Sharzan Lukas, również dobrze znanych w Ukrainie (6,99 PLN za 1 szt.), będzie dobrym pomysłem zarówno na przekąskę, jak i na poczęstunek do kawy.

Rjażenka i kwas chlebowy w Netto

Tradycyjny mleczny napój Rjażenka (4,99 PLN za 1 szt.), tak zwane pieczone mleko, to popularny na Ukrainie produkt nabiałowy. Konsystencją przypomina aksamitny jogurt. Schłodzony, wprost z lodówki, będzie alternatywą dla maślanek czy kefirów. Z kolei kwas chlebowy – zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych napojów w Ukrainie o słodko-kwaśnym smaku (4,99 PLN za 1 l.) – ugasi pragnienie i doda orzeźwienia.

Sąsiedzka pomoc

Netto to codzienne zakupy w dobrej i sąsiedzkiej atmosferze. Sieć sklepów łącząc ideę sąsiedztwa z siłą pomagania, stworzyło program pomocowy dla uchodźców z Ukrainy "Sąsiedzka pomoc", który z sukcesem realizuje. Dzięki akcji Netto Polska, co najmniej 100 inicjatyw na rzecz ukraińskich dzieci i ich opiekunów, w zakresie edukacji, zdrowia i integracji społecznej, otrzyma wsparcie finansowe w łącznej kwocie 1 250 000 zł.

Reklama