Prezenty na Dzień Dziecka w Biedronce. Co przygotował dyskonter?

Prezenty na Dzień Dziecka w&nbspBiedronce. Co przygotował dyskonter?

Rodzice uwielbiają spędzać czas i rozpieszczać swoje dzieci przez cały rok, natomiast w Dzień Dziecka robią to szczególnie chętnie. Na tę okazję Biedronka przygotowała specjalną ofertą, która jest dostępna we wszystkich sklepach sieci. Jakie prezenty na Dzień Dziecka znajdziemy w Biedronce?

Promocja na zabawki i książki w Biedronce na Dzień Dziecka

Dzięki specjalnie przygotowanej ofercie sieci Biedronka można sprezentować dzieciom ulubione zabawki lub rozwijające książki, korzystając z atrakcyjnej promocji.  

Do 1 czerwca z kartą Moja Biedronka, przy zakupie 2 produktów z kategorii książki i zabawki klient otrzyma aż 60% rabatu na drugi, tańszy produkt. W ofercie np. Lalka Polly Pocket, Syrenka Chelsa lub Samochód Hot Wheels w cenie 39,99 za zestaw czy deskorolka za 79,90 zł. Najmłodszych ucieszą zestawy kreatywne marki Play-Doh lub Pluszaki Psi Patrol odpowiednio za 69,90 zł i 59,90 zł.

W Dzień Dziecka szczególnie dbamy o to, aby jak najwięcej uwagi poświęcić swoim pociechom i zaangażować je we wspólne aktywności. Jednym ze sposobów jest rodzinne gotowanie, które docenią wszystkie dzieciaki marzące o karierze szefów kuchni. Z pomocą podczas takiego gotowania przyjdzie książka "Czas na Małych Kucharzy" – zawierająca 80 przepisów stworzonych z myślą o przygotowywaniu posiłków z dziećmi. Książka dostępna jest w cenie 29,99 zł, natomiast otrzymać ją można gratis przy zakupie 1 z 4 dostępnych w ofercie suplementów diety 4F.

Zakupy online w Biedronce. Specjalna oferta na Dzień Dziecka

Biedronka umożliwia również zdobycie ciekawego prezentu dla dziecka w trakcie zakupów internetowych. Do każdego zamówienia realizowanego  poprzez aplikację Glovo w sklepie BIEK w dniu 1 czerwca, dołączana będzie kultowa maskotka – członek dbającego o zwierzęta Gangu Swojaków.

Te przyjazne maskotki reprezentujące zagrożone wyginięciem gatunki zwierząt w Polsce, skradły serca wielu dzieci. Teraz przy okazji zakupów w ekspresowej usłudze dostawy BIEK otrzymać można jednego z członków Gangu, idealnego na prezent dla najmłodszych.

Ekspresowa dostawa BIEK możliwa jest w 6 miastach największych miastach, tj. Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu oraz Krakowie.