MAKRO inwestuje w zdrowie psychiczne swoich pracowników

MAKRO inwestuje w&nbspzdrowie psychiczne swoich pracowników

MAKRO rozszerza dotychczasowy zakres benefitów pozapłacowych dla pracowników w Polsce. Firma nawiązała współpracę z Helping Hand, zapewniając całemu zespołowi holistyczne wsparcie psychologiczne.

Dzięki dostępowi do platformy Helping Hand, pracownicy MAKRO mogą całodobowo i w pełni anonimowo korzystać ze wsparcia psychologicznego w różnych obszarach. W maju Helping Hand uruchomiło także strefę Mindfulness, w której można znaleźć medytacje i relaksacje.

MAKRO rozpoczyna współpracę z Helping Hand

MAKRO, będąca częścią METRO Group, jednego z największych na świecie koncernów handlowych stawia na zdrowie psychiczne swoich pracowników. Firma zdecydowała się na wzdrożenie rozwiązania, którego celem jest wsparcie psychologiczne osób zatrudnionych w polskim oddziale MAKRO. 

Jesteśmy firmą, która docenia i inwestuje w potencjał swojego zespołu. Wiemy, jak dostrzec w ludziach pasję i wiemy, jak ją rozwijać. Poza standardowymi szkoleniami, nasi pracownicy doskonalą swoje umiejętności, uczestnicząc w różnego rodzaju programach szkoleniowo-rozwojowych. Naturalnym uzupełnieniem naszych działań w tym obszarze jest więc zapewnienie naszemu zespołowi holistycznego wsparcia psychologicznego.

Adam Sikorski, menedżer pionu ds. rozwoju kompetencji organizacji w MAKRO Polska

Dzięki współpracy z Helping Hand, wszyscy pracownicy MAKRO w Polsce otrzymali bezpłatny dostęp do platformy, dzięki której przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu mogą korzystać z różnego rodzaju treści psychoedukacyjnych i wspierających rozwój osobisty. Użytkownicy platformy mają dostęp do materiałów edukacyjnych, takich jak webinaria, czaty wspierające i tematyczne oraz rozbudowana baza wiedzy.

MAKRO to przykład firmy wrażliwej na potrzeby pracowników. Czujemy się wyróżnieni, że możemy troszczyć się o pracowników tak świadomej firmy. Nasza współpraca stanowi dla mnie potwierdzenie, że Helping Hand to najwyższej jakości rozwiązanie. 

Aleksandra Tokarewicz, członkini zarządu i dyrektor ds. produktu i sprzedaży w spółce zarządzającej platformą Helping Hand

Fot. mat. prasowe

 

Reklama