Shopee startuje z kampanią promocyjną i ustanawia 6.06 dniem niskich cen

Shopee startuje z kampanią promocyjną i ustanawia 6.06 dniem niskich cen

"6.6 Letni Festiwal Niskich Cen" to najnowsza kampania promocyjna Shopee. W ramach działań platforma nie tylko wprowadza zniżki na wiele produktów, ale daje szansę na zakup sprzętów AGD czy elektroniki za 1 zł.

W ramach kampanii promocyjnej Shopee po raz kolejny postawiło na wyróżniającą ścieżkę dźwiękową. Po rytmie znanym z piosenki "Baby Shark" przyszedł czas na nową wersję "Macareny". Platforma sprzedażowa reklamuje w internecie najnowsza kampanię promocyjną spotem. Finał Letniego Festiwalu Niskich Cen odbędzie się 6 czerwca.

Letni Festiwal Niskich Cen w Shopee

Shopee jest platforma e-commerce, która jest obecna na polskim rynku od września ubiegłego roku. Marka w ostatnim czasie mocno stawia na komunikację, co przynosi wymierne rezultaty. W maju tego roku Shopee znalazło się na trzecim miejscu rankingu sklepów online w kraju.

Kampania "6.6 Letni Festiwal Niskich Cen" przygotowana została z myślą o zbliżającym się okresie wakacyjnym. W ramach akcji użytkownicy Shopee mogą nie tylko kupować produkty dostępne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, ale także korzystać z darmowych lub objętych zniżką dostaw, a w specjalnej strefie Mega Okazje za 1 zł nabyć produkty o dużej wartości (np. sprzęty AGD, elektronikę, meble, czy akcesoria sportowe) w cenie obniżonej nawet do 1 zł.

Wraz z kolejną kampanią Shopee zwraca także uwagę na unikalne funkcjonalności swojej platformy, które zapewniają spokój i płynność zakupów, a także odpowiednią jakość kupowanych produktów. Trwająca do 6 czerwca kampania to przede wszystkim wyjątkowy wybór letniej kolekcji, darmowe lub objęte zniżką dostawy, a także Mega Okazje za 1 zł.

Celem najnowszej kampanii jest także przybliżenie polskim konsumentom ważnych wyróżników i funkcjonalności platformy Shopee, opracowanych z myślą o zapewnieniu jak najlepszych doświadczeń zakupowych jej użytkownikom.


Fot. mat. prasowe