Lidl z kolejną promocją dla użytkowników aplikacji – 10 zł w prezencie

Lidl z&nbspkolejną promocją dla użytkowników aplikacji – 10&nbspzł w&nbspprezencie

Lidl startuje z kolejną promocją dla klientów sieci. Dyskonter podaruje użytkowników aplikacji Lidl Plus kupon o wartości 10 zł na zakupy w sklepach Lidl.

W ciągu ostatnich tygodni sieć Lidl Polska proponuje dodatkowe promocje i możliwości, które mają chronić polskie rodziny przed inflacją. Po niedawno rozpoczętym tygodniu XXL, w którym klienci mogą zaoszczędzić do 40% na wybranych artykułach, firma przygotowała akcję specjalną dla użytkowników aplikacji Lidl Plus – dodatkowy kupon 10 zł na zakupy w sklepie stacjonarnym Lidl Polska.

Jak zyskać kupon na 10 zł w Lidlu?

Aby otrzymać specjalny kupon, wystarczy spełnić jeden warunek. Od środy 18.05 do soboty 21.05 podczas zakupów należy zrealizować jeden z kuponów dostępnych w aplikacji Lidl Plus (w akcji nie biorą udziału  kupony z ofertą alkoholową, w tym kupony piwne). W zamian każdy klient otrzyma kupon pozwalający na obniżenie o 10 zł rachunku za kolejne zakupy za min. 100 zł.

Specjalna akcja trwa tylko do 21 maja (Lidl Polska)

Klienci muszą się jednak spieszyć – na wykorzystanie vouchera będą mieć 3 dni od jego otrzymania. Miłośników promocji na pewno ucieszy fakt, że kuponu można będzie użyć, kupując niemal każdą z dostępnych kategorii produktów od świeżej żywności po elektronikę dostępną na półkach sklepów.

Szczegóły promocji będzie można sprawdzić w aplikacji Lidl Plus.


Fot. mat. własne redakcji

Reklama