Lidl udostępnia swoją aplikację dla ukraińskich urządzeń

Lidl udostępnia swoją aplikację dla ukraińskich urządzeń

Sieć Lidl postanowiła udostępnić aplikację Lidl Plus w ukraińskich wersjach Appstore, Google Play i Huawei AppGallery. To pozwoli na używanie aplikacji w urządzeniach kupionych w Ukrainie, bez potrzeby manualnej zmiany regionu w telefonie.

Lidl od początku wojny w Ukrainie wspiera wschodnich sąsiadów. Sieć praktykuje kulturę włączania społeczności ukraińskiej. Lidl publikuje ogłoszenia o pracę w języku ukraińskim oraz tłumaczy swoje reklamy na ojczysty język uchodźców wojennych. Kolejnym krokiem jest udostępnienie aplikacji Lidl Plus na urządzenia, których dotychczas obywatele Ukrainy używali w swoim kraju.

Aplikacja Lidl Plus

Z aplikacji Lidl Plus każdego dnia korzystają tysiące klientów. Jak szacuje sieć, korzystanie z promocji i rabatów w aplikacji może przynieść oszczędności wysokości nawet kilkuset złotych w ciągu miesiąca. W obliczu masowej migracji uchodźców wojennych, Lidl chce pomóc oszczędzać także ukraińskim rodzicom.

W ramach aplikacji Lidl Plus użytkownicy zyskują dostęp do gazetek i aktualnych ofert Lidla. Dodatkowo aplikacja  daje możliwość zbierania i wglądu do paragonów, dzięki czemu klient widzi, co najczęściej kupuje i może lepiej kontrolować wydatki.

Co więcej, bazując na preferencjach, użytkownicy aplikacji otrzymują oferty i kupony przygotowane tak, by wpisywały się w ich potrzeby i upodobania. Firma przygotowała w aplikacji również dodatkowy bonus w postaci zdrapki. 

Reklama