Łowicz i Lubella wprowadzają nowości w wygodnych opakowaniach

Łowicz i Lubella wprowadzają nowości w&nbspwygodnych opakowaniach

Owsianka Lubella i Antybaton by Łowicz to nowości, dzięki którym marki Lubella oraz Łowicz wchodzą w kategorię produktów w opakowaniach typu pouch. Obydwie marki czerpią przy tym ze swoich źródeł, w których są czołowymi producentami – Lubella na rynku produktów zbożowych i śniadaniowych, Łowicz przecierów owocowych i warzywnych.


Owsianka Lubella to lubiane śniadanie w zupełnie nowej, dopasowanej do potrzeb konsumentów formie. Wysoka zawartość zbóż – aż 40% owsianki – z dodatkiem owoców i jogurtu sprawia, że jest gęsta, sycąca i pyszna. Dzięki wygodnemu opakowaniu ta pożywna i smakująca jak domowa owsianka nowość będzie doskonałą przekąską w szkole, w pracy czy w podróży. Produkt nie zawiera dodatku cukru.

Owsianka dostępna jest w trzech smakach:
•    owsianka z bananami, truskawkami,
•    owsianka z bananami, kakao,
•    owsianka z malinami, daktylami.


Nowość od Łowicza to z kolei alternatywa dla słodkich przekąsek – na co wskazuje już sama nazwa produktu – i idealna propozycja na zaspokojenie lekkiego głodu o każdej porze dnia. Antybaton cechuje 100% naturalnych, roślinnych składników, brak dodatku cukru i unikalne połączenie daktyli oraz orzechów. To sposób na sycące drugie śniadanie lub przekąskę między posiłkami oraz odżywczy posiłek po treningu czy wysiłku umysłowym. Antybaton spełnia wymagania osób, które prowadzą aktywny tryb życia i cenią wartościowe składy, a przy tym stawiają na wygodę.

Marka oferuje trzy warianty smakowe produktu:
•    daktyle, orzechy laskowe i mango,
•    daktyle, orzechy laskowe i ananas,
•    daktyle, orzechy laskowe i marakuja.

Antybaton by Łowicz (mat. prasowe)


Owsianka Lubella i Antybaton Łowicz są już dostępne w sprzedaży. 
 


Fot. mat. prasowe

Reklama