herbaLOVE – zupełne nowości od marki Herbapol

Marka Herbapol wprowadziła na rynek nowe napoje. To połączenie herbaty, owoców i ziół.

Nowe, niegazowane napoje owocowo-herbaciane herbaLOVE zaskakują smakami. Arbuz, mango, malina, poziomka czy wiśniawystępuja w połączeniu z ziołami: miętą, pokrzywą, kwiatem lipy, rumiankiem i skrzypem.

Nowe napoje od Herbapolu – herbaLOVE

Napoje herbaciane herbaLOVE doskonale gaszą pragnienie, a dzięki poręcznemu opakowaniu, można je zabrać wszędzie tam, gdzie potrzebujemy orzeźwienia. W linii jest dostępnych pięć unikalnych wariantów smakowych.

Agnieszka Pragacz, Senior Brand Manager w Herbapol-Lublin, przyznaje, że to natura jest źródłem najlepszych surowców, które inspirują nas do tworzenia niepowtarzalnych kompozycji smakowych. A tak właśnie powstały nowe, orzeźwiające napoje herbaLOVE – z pasji i miłości do herbaty, ziół i owoców. "Połączyliśmy je nie tylko harmonijnie, lecz także oryginalnie i zaskakująco" – dodaje.

W linii herbaLOVE jest dostępnych pięć wariantów smakowych:

  • herbaLOVE Biała herbata, arbuz i mięta – soczysty arbuz świetnie komponuje się z odświeżającą miętą, a delikatne nuty białej herbaty podkreślają ten wyjątkowy, owocowo-ziołowy mix smaków.
  • herbaLOVE Zielona herbata, mango i pokrzywa – połączenie egzotycznego, słodkiego mango z wyrazistą pokrzywą i zieloną herbatą, to gwarancja niezwykłych doznań. Nawet w najbardziej upalny dzień dostarczy owocowo-ziołowego orzeźwienia!
  • herbaLOVE Biała herbata, malina i kwiat lipy – kompozycja dla fanów tradycyjnych smaków w oryginalnym, świeżym wydaniu. Znane z domowych receptur malina i kwiat lipy, w połączeniu z białą herbatą, pokazują w herbaLOVE swoje nowe, zaskakująco rześkie oblicze.
  • herbaLOVE Zielona herbata, poziomka i rumianek – małe, a przy tym rozkosznie słodkie poziomki oraz delikatne kwiaty rumianku – to prawdziwy, owocowo-ziołowy symbol lata. Smak tej wyjątkowej kompozycji podkreśla dodatkowo zielona herbata.
  • herbaLOVE Czarna herbata, kwiat wiśni i skrzyp – trzy oryginalne nuty smakowe zestawione tak harmonijnie, że wydają się wprost dla siebie stworzone. Słodko-cierpka wiśnia, wyraziście ziołowy skrzyp i czarna herbata – to orzeźwiające, nietuzinkowe, doskonale zgrane trio.
Nowe napoje herbaciane od Herbapolu – herbaLOVE (mat. prasowe)

Naturalnie orzeźwiającą przyjemność napojów herbaLOVE zapewnia także ich wyważona słodycz. Najlepiej smakują schłodzone. Sprawdzą się w każdej sytuacji – w szkole, w pracy, w podróży, na spacerze czy rowerowej wycieczce, a także jako urozmaicenie domowego posiłku. Ta wiosna i lato będą miały smak herbaLOVE!

Napoje owocowo-herbaciane herbaLOVE są dostępne w sklepie online Herbapol-Lublin, a także w sklepach spożywczych, super- i hipermarketach na terenie kraju. Ich cena to około 3,29 zł za pół litrową butelkę.