Innowacyjne cukierki czyszczące język od marki Herbapol

Innowacyjne cukierki czyszczące język od marki Herbapol

Jak zadbać o higienę jamy ustnej i czysty język? Marka Herbapol znalazła na to sposób i wprowadziła na rynek innowacyjne, odświeżające cukierki czyszczące język. Jest to jedyny taki produkt, który dodatkowo zapewnia odpowiednie pH i dba o higienę
w ustach. Cukierki dostępne są w pysznych czterech owocowych smakach.

Innowacyjna formuła cukierków

Nowa propozycja w ofercie marki Herbapol to odpowiedź na potrzeby konsumentów, którzy poszukują praktycznych i szybkich rozwiązań w trosce o higienę jamy ustnej. Funkcjonalność produktów oparta jest o unikalny, dotychczas niewykorzystany patent. Cukierki zawierają zmielone nasiona lnu, które działają jak peeling dla języka, ścierając z niego osad.

Ponadto zawarty w nich naturalny olejek miętowy i mentol odświeżają oddech. Z kolei cynk, który jest kolejnym z kluczowych składników, pomaga w utrzymaniu równowagi kwasowo-zasadowej w jamie ustnej. Co również istotne, cukierki zapewniają pysznie owocowe doznania smakowe i są bez dodatku cukru, dzięki czemu mogą być doskonałym dodatkiem codziennej diety. Nowość od Herbapol posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, co świadczy o tym, że produkt jest jakościowy, ważny i potrzebny. 

Motywacją do stworzenia nowej linii produktów, byli nasi konsumenci oraz ich potrzeby. Wprowadzając cukierki czyszczące na rynek wiedzieliśmy, że zostaną entuzjastycznie przyjęte, dlatego, że jest to zupełnie nowa kategoria produktowa i pionierskie rozwiązanie na efektywne oczyszczanie jamy ustnej oraz języka z bakterii. Dzięki rekomendacji Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, mamy pewność, że dostarczamy naszym konsumentom produkt najwyższej klasy.

Anna Radowicka, PR & Social Media Manager Herbapol-Lublin S.A.

Smak dopasowanych do Twoich potrzeb

Marka Herbapol postawiła na oryginalne połączenia owocowo-ziołowe. Nowy produkt dostępny jest w czterech wariantach smakowych, takich jak Cytryna z eukaliptusem, Czarna porzeczka z kwiatem czarnego bzu, Pomarańcza z szałwią oraz Poziomka
z szałwią. Dzięki tak różnorodnej ofercie, każdy konsument ma szanse znaleźć swój ulubiony smak.

Cukierki odświeżające: Cytryna z eukaliptusem, Czarna porzeczka z kwiatem czarnego bzu, Pomarańcza z szałwią, Poziomka z pokrzywą. 
Gramatura: 20 g
Zawartość: 8 cukierków
Cena sugerowana: 3,99 zł

Innowacyjny produkt czyszczący język posiada praktyczne i higieniczne opakowanie. Cukierki umieszczone są na blistrze, dzięki czemu są wygodne w użytkowaniu w każdych okolicznościach. Cukierki odświeżające od Herbapol są dostępne w szerokiej dystrybucji od grudnia 2021 roku.