HERBAPOL LUBLIN SA wspiera osoby przybywające z Ukrainy

HERBAPOL LUBLIN SA wspiera osoby przybywające z Ukrainy
Herbapol Ukraina HERBAPOL LUBLIN SA wspiera osoby przybywające z Ukrainy

Herbapol Lublin S.A. nie pozostaje obojętny na sytuację, która dotknęła wschodnich sąsiadów. Spółka w dalszym ciągu angażuje się w działania pomocowe na rzecz osób przybywających z Ukrainy, realizowane na szczeblu samorządowym oraz za pośrednictwem zweryfikowanych organizacji pozarządowych.

Jak czytamy w komunikacie, Herbapol Lublin S.A. od początku kryzysu przekazał ponad 4 tony swoich produktów potrzebującym. Wsparł Urząd Miasta Lublin za pośrednictwem Lubelskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża, a także Caritas Lublin, które prowadzą zbiórki artykułów żywnościowych pierwszej potrzeby.

Produkty Herbapolu Lublin S.A. są również do dyspozycji Urządu m.st. Warszawy poprzez Bank Żywności SOS w Warszawie. Stamtąd napoje i dżemy Herbapolu Lublin S.A. trafiają do centrów relokacji znajdujących się m.in. w PTAK Warsaw Expo i na stołecznym Torwarze.

Do pomocy dla Ukrainy aktywnie włączają się również pracownicy Herbapolu Lublin S.A., angażując się w zbiórki organizowane przez wiarygodne instytucje pomocowe działające na terenie Polski – m.in. przez Polską Akcję Humanitarną (PAH) czy PCPM - Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej.

Reklama