Mlekpol nagrodzony przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Mlekpol nagrodzony przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego

28 kwietnia w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie odbyła się uroczysta gala wręczenia Nagród Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Laur "Najlepszym z Najlepszych". Wśród laureatów w kategorii "Gospodarka" znalazła się Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol, w imieniu której nagrodę odebrał Prezes Zarządu Edmund Borawski.

Nagroda Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Laur "Najlepszym z Najlepszych" to coroczny plebiscyt, którego celem jest wyłonienie znamienitych ambasadorów Warmii i Mazur. SM Mlekpol została jednym z laureatów w kategorii "Gospodarka". W ten sposób Kapituła doceniła wkład Spółdzielni w rozwój regionu oraz promocję na gruncie krajowym i międzynarodowym.

Współpraca między naszą Spółdzielnią oraz województwem warmińsko-mazurskim od wielu lat przebiega niezwykle owocnie, a podejmowane inicjatywy pozwalają na rozwój regionu i naszego przedsiębiorstwa. Każda kolejna nagroda, która trafia w ręce naszej Spółdzielni jest zwieńczeniem codziennej pracy i zaangażowania dostawców, pracowników i partnerów SM Mlekpol, którym z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie podziękować.

Edmund Borawski, prezes zarządu Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol

Dodatkowo 28 kwietnia podczas Kongresu Odpowiedzialnego Pracodawcy organizowanego przez magazyn Forbes, zaprezentowane zostały wyniki Rankingu Poland`s Best Employers 2022, w którym SM Mlekpol została laureatem w kategorii pt. "Produkcja Dóbr Konsumpcyjnych Nietrwałych". Podstawą oceny pracodawców były odpowiedzi udzielone w kwestionariuszu przez osoby aktualnie aktywne zawodowo w Polsce. Nagrodę w imieniu SM Mlekpol odebrał Dyrektor Zakładu w Radomiu Szczepan Skomra.

"Najlepsi z Najlepszych"

Coroczny plebiscyt pozwala na uhonorowanie i nagrodzenie osób, inicjatyw, instytucji lub firm i przedsiębiorstw, które swoimi osiągnięciami w minionym roku przyczyniły się do rozwoju i promocji województwa warmińsko-mazurskiego, wyróżniły się na rynku krajowym i międzynarodowym lub zostały docenione przez niezależne gremia. Analizy zgłoszeń i wyboru laureatów dokonuje specjalna Kapituła, powołana przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pana Marka Gustawa Brzezina.

Podczas gali przyznano nagrody m.in. w kategoriach: Gospodarka, Innowacje i Rozwój, Osobowość, Społeczeństwo, Turystyka i Zdrowie.

Reklama