"Grill bez spiny na patencie" w Żabce. Sieć przygotowała specjalną ofertę

"Grill bez spiny na patencie" w&nbspŻabce. Sieć przygotowała specjalną ofertę

Żabka przygotowała specjalną ofertę na grilla. To ważna informacja dla wszystkich, którzy w długi weekend planują rozpoczęcie sezonu grillowego.

Sklepy Żabka podczas majówki

Żabka dla wielu osób może okazać się ratunkiem podczas majówki. Większość sieci handlowych w czasie długiego weekendu pracuje w zmienionych godzinach, a 1 i 3 maja będzie zamknięte. Jednym z wyjątków jest Żabka – w większości sklepów sieci za kasą staną właściciele. Te placówki będą otwarte także w dni ustawowo wolne od pracy, czyli 1 i 3 maja.

W związku z tym, Żabka zdecydowała na wprowadzenie oferty produktów na cały sezon grillowy. Znalazły się w niej m.in. królujące na rusztach soczyste kiełbasy, delikatne sery, wzbogacające smak potraw ketchupy i sosy oraz bogaty wybór napojów i słonych przekąsek. Klienci zaopatrzą się w sklepach Żabka także w jednorazowy grill oraz niezbędne akcesoria. Ofercie towarzyszy kampania marketingowa pod hasłem "Grill bez spiny na patencie".

Mięsne specjały na grilla w Żabce 

Klasyką rusztu jest oczywiście kiełbasa. Żabka ma w ofercie m.in. kiełbasę śląską Morliny, kiełbasę morlińską z piersią kurczaka Morliny, kiełbasę śląską extra Tarczyński, kiełbaski wędzone z kurczaka Morliny oraz kiełbaski z pieprzem Morliny. Dostępne są także kaszanka grillowa Olewnik i boczek wędzony Morliny.

Majówkowa promocja w Żabce: zrób zakupy za 30 zł i odbierz kiełbasę za 5 zł

W dniach od 29 kwietnia do 3 maja br.  klienci, którzy dokonają zakupów o wartości 30 zł, będą mogli odebrać za jedyne 5 zł wybraną kiełbasę grillową. Akcją promocyjną objętych jest siedem kiełbas od uznanych producentów: Goodvalley, Morliny, Olewnik, Tarczyński i Yano. W pojedynczej transakcji można nabyć wyłącznie 1 sztukę produktu promocyjnego. Akcja obowiązuje do wyczerpania zapasów, a jej regulamin dostępny jest na stronie www.zabka.pl/akcje-promocyjna

Bezmięsna alternatywa

Mniej tradycyjnym grillowiczom Żabka proponuje m.in. sery Président – brie: naturalny i z czosnkiem oraz camembert: naturalny i z zielonym pieprzem. Idealnie sprawdzą się nie tylko smażone na grillu, ale także jako składnik sałatek.

Aromatyczne dodatki

Do wzbogacenia smaków potraw z grilla sieć proponuje m.in. pikantny lub łagodny ketchup oraz różne rodzaje sosów od marki Heinz.

Niezbędne akcesoria

Klienci, oprócz produktów, z których można przygotować posiłki, mogą zakupić w sklepach Żabka także niezbędne akcesoria: grill piknikowy jednorazowy, węgiel drzewny i brykiet z węgla drzewnego, a także składający się z naczyń i sztućców ekologiczny zestaw piknikowy. Grillowanie jeszcze nigdy nie było tak proste i łatwe do przygotowania!

Dzięki patentom Żabki, grillujesz bez spiny. Kampania Żabki

Ofercie grillowej Żabki towarzyszyć będzie kampania marketingowa, której hasło przewodnie to „Grill bez spiny na patencie”. Za jej pomocą Żabka wraz z ambasadorami pokazuje, jak bezstresowo i na luzie przygotować grilla, który mile zaskoczy naszych znajomych i nas samych.

Kampania realizowana jest w TV, radiu, internecie, w sklepach Żabka, kanałach własnych Żabki oraz w aplikacji mobilnej Żappka. Jej elementami są m.in. spot digitalowy, wielka mapa grillowania tworzona wraz z fanami na Facebooku przy wykorzystaniu bota oraz patenty na grilla z Żabką, publikowane w social mediach przez ambasadorów akcji.

Żabka planuje także kolejne promocje okołoweekendowe dla klientów. Jednak o tym więcej informacji wkrótce. 


Fot. mat. prasowe

Reklama