Nowa kolekcja ubrań dla dzieci w Biedronce. Stworzyły ją polskie mamy

Nowa kolekcja ubrań dla dzieci w Biedronce. Stworzyły ją polskie mamy

Biedronka wprowadza właśnie pierwszą kolekcją ubranek i akcesoriów pod swoją marką własną Dada. Do współpracy przy ich tworzeniu dyskonter zaprosił polskie mamy.

Marka Dada będzie oferować m.in. ubranka oraz akcesoria dla dzieci i rodziców, które będą dostępne we wszystkich sklepach sieci Biedronka w Polsce. Paulina Zając, dyrektor kategorii w sieci sklepów Biedronka, zaznacza, że w tworzenie kolekcji realny wpływ miały polskie mamy.

Ubranka i akcesoria Dada tworzone przez polskie mamy

W pierwszej odsłonie najnowszej kolekcji Dada, Biedronka wprowadza do oferty ubranka dla niemowląt oraz kocyki. Przy procesie ich tworzenia obecne były polskie mamy.

Jak informuje dyskonter, mamy miały realny wpływ na finalny produkt. I mowa nie tylko o jakości materiałów, ale także designie czy kolorystyce ubranek. "Mogły też decydować o najmniejszych szczegółach, takich jak wykończenia ubranek, które mają ogromny wpływ na komfort maluchów" – przyznaje Paulina Zając, dyrektor kategorii w sieci sklepów Biedronka.

Biedronka już zapowiada, że asortyment produktów będzie regularnie poszerzany, aby odpowiedzieć na potrzeby wszystkich rodziców.

Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami

Jakość i bezpieczeństwo oferowanych produktów to priorytet dla marki Dada i sieci Biedronka. Przed wprowadzeniem produktów na półki, ubranka i akcesoria dla dzieci przeszły długi proces jakościowy, z myślą o ochronie skóry dziecka.

Każdy z oferowanych produktów posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz certyfikat Oeko Tex® Standard 100, który jest jednym z wiodących znaków bezpieczeństwa chemicznego wyrobów. Ubranka dodatkowo posiadają certyfikat Intertek® potwierdzający najwyższa jakość i produkcję kontrolowaną.

Biedronka. Co pojawi się w nowej kolekcji ubranek dla dzieci Dada?

W skład kolekcji Dada wejdą ubranka w różnych kolorach, wzorach i rozmiarach, wykonane w 100% z bawełny oraz dwustronne kocyki. Oferta obejmuje:

  • body (23,97 zł/3 szt.),
  • kocyki (29,99 zł/szt.),
  • pajacyki (29,98 zł/szt.).
Gazetka promocyjna Biedronki (mat. prasowe)

Asortyment będzie stale rozwijany o kolejne ubranka oraz akcesoria dla dzieci i rodziców.

Promocja dla członków Dada Club

Najnowsza oferta Dada dostępna jest we wszystkich sklepach sieci Biedronka w Polsce, aż do wyczerpania zapasów. Dla członków Dada Club, zapisanych w programie do 24 kwietnia, Biedronka przewidziała specjalne oferty z produktami Dada.

W dniach od 25 kwietnia do 1 maja klubowicze mogą skorzystać z promocji 2+1 gratis. W promocji udział bierze body niemowlęce 3-pak, pajac niemowlęcy 2-pak oraz kocyk niemowlęcy dwustronny. Zniżka jest przypisana do karty Moja Biedronka.


Fot.: mat. prasowe

Reklama