Ważne zmiany w strukturze MAGO. Andrzej Kutyła mianowany nowym dyrektorem

Ważne zmiany w strukturze MAGO. Andrzej Kutyła mianowany nowym dyrektorem

Zarząd MAGO S.A wprowadził zmiany w strukturze organizacyjnej firmy. Najważniejsza z nich to włączenie pionu Ekspansji do pionu Komercji. Zarządzanie nową jednostką powierzono Andrzejowi Kutyle, który pełnił dotychczas funkcję dyrektora zarządzającego pionem Ekspansji MAGO S.A.

Nowy dyrektor Komercji jest związany z firmą od ponad 14 lat. W czasie swojej kilkunastoletniej kariery, Andrzej Kutyla odpowiadał w organizacji m.in. za inwestycje i rozwój sprzedaży w Rosji, a także w krajach CIS, EE i EMEA.

Ma bogate doświadczenie we wdrażaniu i komercjalizacji asortymentu ze wszystkich kategorii produktowych oferowanych przez grupę MAGO – od regałów sklepowych i magazynowych, po rozwiązania z obszaru nowych technologii, takie jak kasy samoobsługowe czy inteligentne półki.

Od teraz Andrzej Kutyla stanie na czele pionu Ekspansji w MAGO. Jak informuje, celem grupy na najbliższe lata jest umocnienie swojej pozycji, a także zaznaczenie obecności na zagranicznych rynkach (Więcej o planach firmy MAGO przeczytasz w artykule: Nowe technologie, sklepy autonomiczne, rynki zagraniczne. Znamy plany MAGO)

Andrzej Kutyla ukończył zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Szczecińskim, jest także absolwentem studiów MBA.


Fot.: Andrzej Kutyła (mat. prasowe MAGO)

Reklama