Konkurencyjne firmy łączą siły. MAGO pomaga Ukrainie razem z Modern Expo

Konkurencyjne firmy łączą siły. MAGO pomaga Ukrainie razem z Modern Expo

Cały biznes angażuje się w pomoc dla Ukrainy. W obliczu wojny, która ma miejsce tuż za granicami Polski, przestają istnieć podziały, a siły łączą nawet konkurencyjne firmy.

Po tym, jak Modern Expo, międzynarodowa firma o polsko-ukraińskich korzeniach, zwróciła się do całej branży shopfittingowej z apelem w wspólne działania, do pomocy ruszyły kolejni przedsiębiorcy. W opublikowanym w mediach społecznościowych poście, zostało wywołane także MAGO S.A. – bezpośredni konkurent Modern Expo.

MAGO dołącza do akcji pomocowej 

Jak się jednak okazało, na reakcje nie trzeba było długo czekać. "Nie pozostaliśmy obojętni na to wezwanie – odpowiedzieliśmy i przyłączyliśmy się do wspólnej akcji" – pisze firma MAGO S.A. w mediach społecznościowych. 

Zespół Modern Expo sporządził listę najpotrzebniejszych towarów, które należy dostarczać do hubu logistyczno-przeładunkowego w Lublinie. Stamtąd regularnie wyruszają konwoje z transportem do Ukrainy. 

16 marca swoją cegiełkę do pomocy dołożyło MAGO. Z centrali firmy do siedziby Modern Expo wyjechała paleta pełna śpiworów i karimat, które mają docelowo trafić na Ukrainę.

Wejdź na Twittera Wiadomości Spożywczych i bądź na bieżąco!

Zobacz newsy

Fot.: @MAGO S.A./Linkedin