Pieluchy w niższych cenach. Lidl startuje z promocjami dla rodziców

Pieluchy w niższych cenach. Lidl startuje z promocjami dla rodziców

Lidl stawia w kwietniowej kampanii na produkty dla najmłodszych. Od początku miesiąca sieć promuje pieluszki i produkty dla najmłodszych marki własnej Lupilu w ramach działań marketingowych. Teraz dołącza do nich specjalna promocja. 

Firma postanowiła odciążyć młodych rodziców finansowo. Tuż po świętach, od 19 kwietnia do końca tygodnia, obowiązywać będzie specjalna promocja – za drugie opakowanie pieluch lub pantsów Lupilu Premium klienci Lidla zapłacą 50% mniej.

Produkty dla najmłodszych marki Lupilu

W ofercie marki własnej Lidla – Lupilu – znajdują się kosmetyki, nawilżane chusteczki, gotowe obiady dla maluszków z certyfikatem BIO, ubranka, pieluszki oraz pantsy. Dyskonter przez cały kwiecień prowadzi kampanię promującą produkty dla najmłodszych, która jednocześnie ma dać młodym rodzicom wsparcie. 

W ramach kampanii Lidl Polska przewidział emisję spotu w telewizji, kampanię digital, a także działania w ramach social media. Od 19 kwietnia dołączy do tego specjalna promocja na pieluszki marki Lupilu

Pieluchy w promocji w Lidlu [CENY]

Już od wtorku 19 kwietnia do końca tygodnia pieluszki i pantsy Lupilu PREMIUM zostaną objęte wyjątkową promocją – kupując dwa opakowania, drugi (tańszy lub w tej samej cenie) oferowany będzie 50% taniej. Co ważne, produkty można miksować! To dobry czas, by zrobić zapasy pieluch dla naszego malucha.

W ramach promocji, przy zakupie 2 sztuk produktu marki Lupilu, ceny za jedno opakowanie będą następujące:

  • Lupilu PREMIUM Pieluszki 1 newborn – 7,49 zł
  • Lupilu PREMIUM Pieluszki 2 – 12,74 zł
  • Lupilu PREMIUM Pieluszki 3 midi, 4 maxi lub 5 junior – 20,24 zł
  • Lupilu PREMIUM pieluszki 6 XL – 20,99 zł
  • Lupilu PREMIUM pantsy 6 XL, 5 junior lub 4 maxi – 12,74 zł

Pieluszki Lupilu z serii PREMIUM oraz SOFT & DRY znajdują się w ofercie online na stronie sklepu internetowego, a także stacjonarnie, we wszystkich sklepach Lidl Polska. Produkty są dostępne w ramach stałego asortymentu sieci.


Fot.: Pieluszki marki Lupilu (Lidl Polska)

Reklama