Musztarda rosyjska od Prymatu zmienia nazwę na Bardzo Ostra

Musztarda rosyjska od Prymatu zmienia nazwę na Bardzo Ostra

Na rynku pojawiła się właśnie musztarda marki Prymat z nową etykietą. Dotychczas była ona znana konsumentom jako "rosyjska". Od dziś, na etykiecie pojawi się nowa nazwa, która będzie kojarzyć się wyłącznie ze smakiem produktu.

Prymat jest już drugim producentem, który zdecydował o zmianie nazwy musztardy "rosyjskiej". W marcu o podobnej decyzji poinformował WSP Społem (więcej na ten temat w artykule: WSP Społem zmienia nazwę musztardy. Już nie będzie "rosyjska"). Popularna musztarda od Prymatu, dotychczas znana jako "rosyjska", od dzisiaj pojawiła się pod nową nazwą – "BARDZO OSTRA".

Musztarda od Prymatu przestaje być "rosyjska"

Jak zapewnia Prymat, zmiana dotyczy jedynie nazwy musztardy, natomiast jej smak, kolor, konsystencja i aromat pozostają dokładnie takie same.

Nowa nazwa ma podkreślać główny walor, jakim jest intensywny i zdecydowanie ostry smak. Za tę ostrość odpowiada przed wszystkim gorczyca czarna. Musztarda BARDZO OSTRA to jedna z najostrzejszych musztard w ofercie marki Prymat i z pewnością zadowoli amatorów mocnych wrażeń kulinarnych.


Fot.: Musztarda w nowej etykiecie (Prymat)

Reklama