WSP Społem zmienia nazwę musztardy. Już nie będzie "rosyjska"

WSP Społem zmienia nazwę musztardy. Już nie będzie "rosyjska"

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy "Społem" poinformowała w piątek o zmianie dotychczasowej nazwy jednego ze swoich produktów. To odpowiedź na sugestie konsumentów.

Wraz z początkiem kwietnia Musztarda Kielecka rosyjska pojawi się pod zmienioną nazwą. Przychylając się do sugestii konsumentów podjęto decyzję, aby od tego momentu nosiła ona określenie „ostra” – informuje firma i zapewnia, że sam produkt pozostanie niezmieniony.

Zmiana nazwy Musztardy Kieleckiej

W odpowiedzi na sugestie konsumentów, Musztarda Kielecka rosyjska już za kilka dni pojawi się pod nazwą "ostra". Jak informuje firma, nowa nazwa w sposób bezpośredni nawiązuje do charakteru produktu – to doskonale dopasowany i uzupełniający się duet intensywnego aromatu ziół i zdecydowanego smaku grubo mielonej czarnej gorczycy.

WSP "Społem" od początku rosyjskiej inwazji z Ukrainie solidaryzuje się oraz wyraża wsparcie dla wschodnich sąsiadów. Firma na początku marca zdecydowała o finansowym wsparciu ofiar wojny przekazując 100 tys. zł na zbiórkę organizowaną przez Fundację SięPomaga.

Reklama